Szkoła Podstawowa z Woli Krzysztoporskiej III w kraju

ePiotrkowRegion Utworzono: Wtorek, 05 grudnia 20171 2046
Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Woli Krzysztoporskiej w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Zapasy sportem wszystkich dzieci”.

Ładuję galerię...

1 – 2 grudnia w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu „Zapasy sportem wszystkich dzieci”- programu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Zapaśniczego. Dzieci rywalizowały w trzech konkurencjach: walka o szarfę, walka o piłkę i przeciąganie liny.

 

Szkoła Podstawowa im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej w grupie pokonała Publiczną Szkołę Podstawową nr 9 im. Dębickich Saperów z Dębicy 10:6 oraz Szkołę Podstawową nr 41 im. Józefa Wieczorka z Rudy Śląskiej 13:3. W półfinale szkoła z Woli Krzysztoporskiej musiała uznać wyższość Szkoły Podstawowej nr 342 z Warszawy, z którą przegrała 5:12 i ostatecznie zajęła III miejsce.

 

W finale w Warszawie wystąpiło 12 szkół podstawowych. W programie MSiT i PZZ „Zapasy sportem wszystkich dzieci” uczestniczy prawie 100 szkół w całej Polsce.

 

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami zapasów w Szkole Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej prowadzi trener Tomasz Woźniak.


Najlepsze szkoły finału:

I miejsce - Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie;

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8 im Bolesława Chrobrego w Żarach;

III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej;

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu.

Po rywalizacji sportowej dzieci zwiedziły Łazienki Królewskie, Muzeum Sportu i Stare Miasto w Warszawie.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

abc ~abc (Gość)07.12.2017 20:55

brawo SP Wola Krzysztoporska

00


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc