Szczypiorniści wspierają Szlachetną Paczkę

Strefa FM Utworzono: Czwartek, 07 grudnia 20174 2392
Finał Szlachetnej Paczki już w najbliższy weekend, a do akcji włączyli się zawodniczki Piotrcovii oraz szczypiorniści Piotrkowianina.
fot. Krzysztof Betnerowicz

W galerii Focus Mall w Piotrkowie kupowali przede wszystkim artykuły spożywcze oraz chemiczne. - W tym roku pomagamy ojcu, który samotnie wychowuje córkę i walczy o prawa do opieki nad synem. Mężczyzna nie pracuje, bo stracił oko. Mamy listę najbardziej potrzebnych produktów. Kupiliśmy podstawowe rzeczy: produkty mączne, puszki i artykuły chemiczne - mówi Anna Wasilewska, kapitan Piotrcovii. - Teraz jest taki czas, że ludzie chcą sobie pomagać, a my wspieramy Szlachetną Paczkę kolejny raz. Warto pomagać innym nie tylko w okresie świąt - dodaje Roman Požarek, zawodnik Piotrkowianina.


Już w ten weekend darczyńcy dostarczą paczki do magazynu, a potem wolontariusze zawiozą je do potrzebujących rodzin.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (4)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Me ~Me (Gość)07.12.2017 20:40

OSCAR GOES TO.....Hahaha. ,,. drogi portalu skończ z tą promocją beznadziejnych Radnych bo to ci nie sluźy... pomaga się anonimowo z potrzeby serca a nie dla fameous! Pomagamy bo chcemy a nie by o tym pisali i wykorzystywali to

35


gość ~gość (Gość)08.12.2017 11:17

Szacun Panowie i Panie:-))))

40


januszek ~januszek (Gość)07.12.2017 21:11

Brawo Wy!!!

41


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc