Sukcesy piotrkowskich wokalistów

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 09 stycznia 20177 6550
W kościele Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie odbyło się uroczyste podsumowanie Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Przesłuchania konkursowe Festiwalu odbyły się jeszcze w grudniu 2016 r. w sali widowiskowej bełchatowskich Gigantów Mocy.

Ładuję galerię...

Dzieci i młodzież z piotrkowskiego Stowarzyszenia Simare Edukacja przez Sztukę, które w Bełchatowie reprezentowały nasze miasto, wyśpiewały trzy złote miejsca i wyróżnienie.

W kategorii gimnazja I nagrodę otrzymał zespół wokalny Simare oraz duet Karolina Kubera i Aleksandra Wrona. W kategorii szkół podstawowych I nagrodę otrzymała 7-letnia Julia Kowalska oraz wyróżnienie zespół wokalno-instrumentalny Simare Mini.

Wszystkich wyróżnionych, młodych piotrkowskich wykonawców przygotowywała instruktor Edyta Woźniak.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

rosa (Gość) ~rosa (Gość) (Gość)11.01.2017 19:17

Wszyscy skupili swoją uwagą na 7-letniej Julii, której oczywiście należą się wielkie brawa, ale trzeba również pogratulować całemu Stowarzyszeniu Simare za udział w festiwalu i zdobyte nagrody oraz Pani Edycie za wspaniałe przygotowanie dzieciaków. Godnie reprezentowali nasze miasto i to chyba jest najważniejsze... "inklinacje" rodzinne są tu bardzo nie na miejscu :)

30


raczej ~raczej (Gość)10.01.2017 23:23

zaśpiewajcie dla andrzeja
na pewno będzie wniebowzięty

00


jadowita ~jadowita (Gość)10.01.2017 22:55

od czegoś trzeba zacząć...

00


pf ~pf (Gość)10.01.2017 09:53

Wielkie mi co... wygrać regionalny konkurs .

23


znajoma... ~znajoma... (Gość)09.01.2017 13:18

Ciekawa jestem czy ta mała tez pójdzie w ślady swoich cioteczek.... kto zna wie o czym piszę....

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat