Sukces uczennic z III LO w Piotrkowie

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 10 lutego 201717 10349
Uczennice III LO w Piotrkowie zajęły drugie miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w tenisie stołowym.

Zawody odbyły się w Łodzi. Uczestniczyło w nich 12 drużyn. Wysokie drugie miejsce zajęły uczennice III LO w Piotrkowie: Aleksandra Adasiak i Karolina Dukowska przegrywając tylko z Rawą Mazowiecką. Piotrkowianki awansowały na mistrzostwa Polski. Opiekunką drużyny była Sylwia Bednarek. 


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (17)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

SKS ~SKS (Gość)14.02.2017 15:49

kija ja ciebie bardzo przepraszam. nie wiedziałem że jesteś taka(i) wrażliwa(y). Nigdy ale to już nigdy nie będę używał takich inwektyw. Na zazdrość nic się nie poradzi i to JA oczywiście mam rację. brawo dziewczyny, brawo III LO.

10


kija ~kija (Gość)11.02.2017 19:22

kiziamizia - znajdź tu coś o mistrzostwach polski
http://www.szs.pl/images/SZS_2015/regulamin_imprez_szs_rok.szkolny_15_16.pdf

00


Kiziamizia ~Kiziamizia (Gość)11.02.2017 18:27

Kija- kim jesteś? Śmiało! Nieprawidłowo interpretujesz pojęcia typu licealiada ogólnopolska czy mistrzostwa Polski. Sprawdź, jeśli masz dostęp, w srs delikatne różnice. A może mniej delikatne?

10


kija ~kija (Gość)11.02.2017 17:24

"ktoś" - czy widzisz delikatną różnicę pomiędzy mistrzostwami polski a finałem ogólnopolskiej licealiady? poczytaj, popytaj i zastanów się zanim coś palniesz .
cyt"Ale przecież trzeba napisać cokolwiek, nieważne czy z sensem :)" NO WŁAŚNIE

01


kija ~kija (Gość)11.02.2017 17:17

"Zazdrość i słoma z butów. Ha,ha,ha. Prostactwo i niestety buractwo"
witam SKS , skoro się już przedstawiłeś, napisz coś na temat. sądzę że twoje lotne myśli będą więcej warte niż powyższa charakterystyka twojej osobowości

01


Gosc ~Gosc (Gość)11.02.2017 07:47

@kija
Właśnie Mistrzostwa Polski są organizowane. Co więcej, już kilka razy były na nich dziewczyny z piotrkowskich szkół - 3 lata - z III LO - 5 miejsce, 2 lata - Chrobry - 5 miejsce, rok temu - Chrobry - 3 miejsce. Nie wiem czy o czymś jeszcze nie zapomniałem, ale sukcesy były duże. Życzę dziewczynom, żeby dorównały starszym koleżankom.

10


ktoś ~ktoś (Gość)11.02.2017 07:38

kija, oczywiście, że Mistrzostwa Polski "na tym poziomie" są rozgrywane
http://www.szs.pl/kalendarz-imprez/78-zawody-i-imprezy-w-2016/642-kalendarz-zawodow-finaow-ogolnopolskich-dla-szko-podstawowych-gimnazjow-i-szko-ponadgimnazjalnych-organizowanych-i-wspoorganizowanych-przez-szs-w-2016.html
Tu można zobaczyć, że taki turniej miał miejsce rok temu i nie tylko. Ale przecież trzeba napisać cokolwiek, nieważne czy z sensem :)

10


SKS ~SKS (Gość)11.02.2017 00:23

jzk i kija. Niezłe refleksje - czyżby problemy ze zrozumieniem informacji ? To są zawody międzyszkolne. Zazdrość i słoma z butów. Ha,ha,ha. Prostactwo i niestety buractwo. Dziewczyny gratuluję sukcesu.

10


kija ~kija (Gość)10.02.2017 23:21

1. sukces klubu w którym na codzień trenują
2. mistrzostwa polski na tym poziomie nie są rozgrywane
3. pani B. faktycznie jest tylko opiekunem dzieci

12