Strażacy dzielili się opłatkiem

ePiotrkow Utworzono: Sobota, 24 grudnia 20164 6962
Dzielili się opłatkiem, składali życzenia i planowali pracę na przyszły rok. Tym razem w Oprzężowie odbyło się wigilijne spotkanie przedstawicieli OSP z terenu gminy Wola Krzysztoporska.

Ładuję galerię...

Podczas spotkania, które poprowadził prezes Zarządu Gminnego OSP Grzegorz Konecki, strażacy podsumowywali gotowość bojową w 2016 r., omawiali przygotowania do finału gminnego konkursu wiedzy pożarniczej i planowali imprezy strażackie na 2017 r.

 

Później druhowie łamali się opłatkiem. Był też czas na podziękowania i szczególne życzenia dla strażaków, a składali je przybyli na spotkanie goście: przewodnicząca Rady Gminy Maria Głowacka, radna Oprzężowa Julia Karlińska, sołtys Zofia Foltyn, wójt gminy Roman Drozdek, ks. proboszcz parafii Gomulin Tadeusz Koziorowski, przedstawiciel Urzędu Gminy Jan Czubała, czy wspomagający organizację spotkania Magdalena i Jan Kaucowie.

 

Przygotowaniem wieczerzy zajęły się panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Oprzężowie.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

oko ~oko (Gość)28.12.2016 10:28

Nigdy nie zagaśnie było?

00


Maniek ~Maniek (Gość)27.12.2016 14:33

Podziękowania ale za co??? Przecież oni tylko świętują większość z nich w tym roku pożaru nie widziała....

11


czym chata bogata ~czym chata bogata (Gość)24.12.2016 13:07

czym chata bogata wasze zdrowie

21


Antoni ~Antoni (Gość)24.12.2016 12:17

Będzie się działo będzie się lało -złożą sobie życzenia w tym roku są szczególne - wszystkiego najlepszego dla prawdziwych polaków - reszta do piekła hahaha !!!

44


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat