Strażackie 9.98 km. Jechali i biegli w szczytnym celu

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 01 maja 20174 14736
Blisko 300 osób stawiło się w moszczenickim lesie, by pobiec lub przejechać ” Strażackie 9.98 km”. Impreza rekreacyjna pod tym hasłem była zorganizowana przez piotrkowskich strażaków po raz drugi. W tym roku miała wyjątkowy charakter.

Ładuję galerię...

- Chcemy w ten sposób wesprzeć zbiórkę pieniędzy na protezy dla naszego kolegi Michała Krawczyka. Mam nadzieję, że na następnej imprezie będzie mógł już przynajmniej na nich chodzić – mówi st. kpt. Piotr Kaźmierczak – przewodniczący komitetu organizacyjnego przy Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie. Na starcie w leśnictwie Meszcze stanęli rowerzyści i biegacze – strażacy, ich rodziny, przyjaciele  oraz miłośnicy biegania i jazdy na rowerze. Do pokonania mieli 9 km i 980 m (998 numer alarmowy do straży). - Cieszę się, że możemy wspierać takie inicjatywy – mówi wójt Marceli Piekarek. – Strażakom należy się szczególny szacunek za ich pracę i poświęcenie.

 

32-letni Michał Krawczyk był dowódcą zastępu. W wyniku powikłań po ciężkiej chorobie ma amputowane obie nogi.  Pieniądze zebrane do puszki oraz całe wpisowe zostaną przekazane na zakup protez.

 

Kolejna zbiórka już 3 maja w Rozprzy. Strażacy zapraszają przed siedzibę OSP na piknik charytatywny. Gościem specjalnym będzie Jacek Krzynówek.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

vby ~vby (Gość)02.05.2017 21:41

Super impreza!

00


Abcd ~Abcd (Gość)01.05.2017 21:11

Mam propozycje do redakcji o umieszczenie na stronie miejsca do publikacji "nadchodzace wydarzenia" z mozliwoscia wprowadzenia informacji przez nas czytelnikow ,czesciej dowiadujemy sie po fakcie ,ze cos bylo ...

40


Al Bundy Al Bundyranga01.05.2017 16:49

Cytuję:
Strażackie 9.98 km (...) Do pokonania mieli 9 km i 98 m


Ktoś tu ma ewidentne problemy z zapisem/odczytem ułamków dziesiętnych.

25


Gość ~Gość (Gość)01.05.2017 07:48

Nie ma Nadleśnictwa Meszcze. Meszcze to leśnictwo w Nadleśnictwie Piotrków.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat