Strażackie 9.98 km. Jechali i biegli w szczytnym celu

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 01 maja 20174 14007
Blisko 300 osób stawiło się w moszczenickim lesie, by pobiec lub przejechać ” Strażackie 9.98 km”. Impreza rekreacyjna pod tym hasłem była zorganizowana przez piotrkowskich strażaków po raz drugi. W tym roku miała wyjątkowy charakter.

Ładuję galerię...

- Chcemy w ten sposób wesprzeć zbiórkę pieniędzy na protezy dla naszego kolegi Michała Krawczyka. Mam nadzieję, że na następnej imprezie będzie mógł już przynajmniej na nich chodzić – mówi st. kpt. Piotr Kaźmierczak – przewodniczący komitetu organizacyjnego przy Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie. Na starcie w leśnictwie Meszcze stanęli rowerzyści i biegacze – strażacy, ich rodziny, przyjaciele  oraz miłośnicy biegania i jazdy na rowerze. Do pokonania mieli 9 km i 980 m (998 numer alarmowy do straży). - Cieszę się, że możemy wspierać takie inicjatywy – mówi wójt Marceli Piekarek. – Strażakom należy się szczególny szacunek za ich pracę i poświęcenie.

 

32-letni Michał Krawczyk był dowódcą zastępu. W wyniku powikłań po ciężkiej chorobie ma amputowane obie nogi.  Pieniądze zebrane do puszki oraz całe wpisowe zostaną przekazane na zakup protez.

 

Kolejna zbiórka już 3 maja w Rozprzy. Strażacy zapraszają przed siedzibę OSP na piknik charytatywny. Gościem specjalnym będzie Jacek Krzynówek.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (4)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

vby ~vby (Gość)02.05.2017 21:41

Super impreza!

00


Abcd ~Abcd (Gość)01.05.2017 21:11

Mam propozycje do redakcji o umieszczenie na stronie miejsca do publikacji "nadchodzace wydarzenia" z mozliwoscia wprowadzenia informacji przez nas czytelnikow ,czesciej dowiadujemy sie po fakcie ,ze cos bylo ...

40


Al Bundy Al Bundyranga01.05.2017 16:49

Cytuję:
Strażackie 9.98 km (...) Do pokonania mieli 9 km i 98 m


Ktoś tu ma ewidentne problemy z zapisem/odczytem ułamków dziesiętnych.

25


Gość ~Gość (Gość)01.05.2017 07:48

Nie ma Nadleśnictwa Meszcze. Meszcze to leśnictwo w Nadleśnictwie Piotrków.

60


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc