Sprawa przenosin poradni w TVP INFO

Strefa FM Utworzono: Środa, 15 lutego 2017111 16881
Piotrków Trybunalski ponownie na ogólnopolskiej antenie telewizyjnej. Tym razem w programie „To jest temat” nadawanym na żywo w TVP INFO. Dziennikarze zajęli się chyba najgorętszym tematem ostatnich dni w naszym mieście, czyli przeprowadzką poradni lekarskiej z ul. Dmowskiego na Armii Krajowej.

Ładuję galerię...

W programie udział wzięli przede wszystkim pacjenci poradni, ale i przedstawiciele powiatu piotrkowskiego, Urzędu Miasta Piotrkowa, jak i radni Rady Miasta. Przypominamy, że jutro (tj. w czwartek 16.02) o 17:00 w poradni kolejne spotkanie władz miasta, powiatu oraz pacjentów.

 

Cały program można obejrzeć TUTAJ


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (111)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

starościna ~starościna (Gość)17.02.2017 10:28

Krzysu K pa pa tylko do 20 drogi budujesz

10


Tutejszy ~Tutejszy (Gość)16.02.2017 14:22

Co do programu w TVPInfo, to nawet nie bardzo jest co komentować. Ot, przyjechała, pożal się Boże, telewizja, wysłała, pożal się Boże, dziennikarza, nakręciła, pożal się Boże, program wg. wytycznych, pożal się Boże, najważniejszego prezesa . Nie ma się nawet komu pożalić, choć
końcówka była nawet śmieszna. To fragment, kiedy niemłody przecież dziennikarz, z szybkością geparda podbiegł z mikrofonem do radnych PiSu, i jak radny Gajda, bojąc się, że nie zdąży powiedzieć wszystkiego co wie, wyrzucał z siebie słowa jak motyle. Niepotrzebnie się bał. Gdyby nie zdążył się wypowiedzieć radny PiSu, ekipa tv wróciłaby do Piotrkowa nawet z połowy drogi. Są chyba jakieś priorytety, no nie?

69


ooo tak się to robi ~ooo tak się to robi (Gość)16.02.2017 18:44

Za komuny ludzie tę poradnię w czynie społecznym z uczniami stawiali. Potem poszła za grosze. Nasi notable robią co chcą, niszczą wszystko co jest w Piotrkowie sensownego. Uczelnia? Fabryki? Zakłady? Nawet ten biedny już Focus, w którym pozostały miernoty inni tylko czekać odejdą. Ludzie w Piotrkowie Nie mają żadnych perspektyw. Czy to młodzi, czy starzy (jak zresztą widać). Chcą czeredę wcisnąć na Armii Krajowej, gdzie nie ma żadnego parkingu. Ludzie z okolicy tej poradni są w większości emerytami i rencistami. Ale kogo to obchodzi, niech dziadki kombinują jak się w okolicę poradni na Armii Krajowej dostać, bo przecież w to miejsce żaden autobus nie dojeżdża bezpośrednio. Chyba, że dwoma. Do miasta i z powrotem. To wszystko jest grubymi nićmi szyte. Po drugiej stronie tej poradni jest od roku poradnia prywatna. Może chodzi o to, żeby prywaciarzowi kabzę pompować? ALe kto się do tego przyzna.

22


pacjęt ~pacjęt (Gość)16.02.2017 16:45

Wielki błędem było ściąganie z daleka tej okupacyjnej TVP Info. Podczas gdy na miejscu mamy przecież GT.

53


bartek ~bartek (Gość)16.02.2017 14:05

Przegonić chłopów z PSl,wybory już blisko. W starostwie samo PSL.

107


lenny ~lenny (Gość)16.02.2017 13:07

czemu pani rzecznik starostw tak dziwie kiwa głowa niezależnie od tego kto mówi dziwne- wszystkim prztakuje- nie rozumiem tego zachowania

73


Stary wiarus ~Stary wiarus (Gość)16.02.2017 14:58

ep -Chcesz, czy nie, tak to wygląda. Rozejrzyj się wokół.

20


ep ~ep (Gość)16.02.2017 14:39

intelektualiści o matko kochana!!!!!!!

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat