Sprawa przenosin poradni w TVP INFO

Strefa FM Utworzono: Środa, 15 lutego 2017111 15359
Piotrków Trybunalski ponownie na ogólnopolskiej antenie telewizyjnej. Tym razem w programie „To jest temat” nadawanym na żywo w TVP INFO. Dziennikarze zajęli się chyba najgorętszym tematem ostatnich dni w naszym mieście, czyli przeprowadzką poradni lekarskiej z ul. Dmowskiego na Armii Krajowej.

Ładuję galerię...

W programie udział wzięli przede wszystkim pacjenci poradni, ale i przedstawiciele powiatu piotrkowskiego, Urzędu Miasta Piotrkowa, jak i radni Rady Miasta. Przypominamy, że jutro (tj. w czwartek 16.02) o 17:00 w poradni kolejne spotkanie władz miasta, powiatu oraz pacjentów.

 

Cały program można obejrzeć TUTAJ


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (111)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

starościna ~starościna (Gość)17.02.2017 10:28

Krzysu K pa pa tylko do 20 drogi budujesz

10


Tutejszy ~Tutejszy (Gość)16.02.2017 14:22

Co do programu w TVPInfo, to nawet nie bardzo jest co komentować. Ot, przyjechała, pożal się Boże, telewizja, wysłała, pożal się Boże, dziennikarza, nakręciła, pożal się Boże, program wg. wytycznych, pożal się Boże, najważniejszego prezesa . Nie ma się nawet komu pożalić, choć
końcówka była nawet śmieszna. To fragment, kiedy niemłody przecież dziennikarz, z szybkością geparda podbiegł z mikrofonem do radnych PiSu, i jak radny Gajda, bojąc się, że nie zdąży powiedzieć wszystkiego co wie, wyrzucał z siebie słowa jak motyle. Niepotrzebnie się bał. Gdyby nie zdążył się wypowiedzieć radny PiSu, ekipa tv wróciłaby do Piotrkowa nawet z połowy drogi. Są chyba jakieś priorytety, no nie?

69


ooo tak się to robi ~ooo tak się to robi (Gość)16.02.2017 18:44

Za komuny ludzie tę poradnię w czynie społecznym z uczniami stawiali. Potem poszła za grosze. Nasi notable robią co chcą, niszczą wszystko co jest w Piotrkowie sensownego. Uczelnia? Fabryki? Zakłady? Nawet ten biedny już Focus, w którym pozostały miernoty inni tylko czekać odejdą. Ludzie w Piotrkowie Nie mają żadnych perspektyw. Czy to młodzi, czy starzy (jak zresztą widać). Chcą czeredę wcisnąć na Armii Krajowej, gdzie nie ma żadnego parkingu. Ludzie z okolicy tej poradni są w większości emerytami i rencistami. Ale kogo to obchodzi, niech dziadki kombinują jak się w okolicę poradni na Armii Krajowej dostać, bo przecież w to miejsce żaden autobus nie dojeżdża bezpośrednio. Chyba, że dwoma. Do miasta i z powrotem. To wszystko jest grubymi nićmi szyte. Po drugiej stronie tej poradni jest od roku poradnia prywatna. Może chodzi o to, żeby prywaciarzowi kabzę pompować? ALe kto się do tego przyzna.

22


pacjęt ~pacjęt (Gość)16.02.2017 16:45

Wielki błędem było ściąganie z daleka tej okupacyjnej TVP Info. Podczas gdy na miejscu mamy przecież GT.

53


bartek ~bartek (Gość)16.02.2017 14:05

Przegonić chłopów z PSl,wybory już blisko. W starostwie samo PSL.

107


lenny ~lenny (Gość)16.02.2017 13:07

czemu pani rzecznik starostw tak dziwie kiwa głowa niezależnie od tego kto mówi dziwne- wszystkim prztakuje- nie rozumiem tego zachowania

73


Stary wiarus ~Stary wiarus (Gość)16.02.2017 14:58

ep -Chcesz, czy nie, tak to wygląda. Rozejrzyj się wokół.

20


ep ~ep (Gość)16.02.2017 14:39

intelektualiści o matko kochana!!!!!!!

13