Śmiertelny wypadek w Piotrkowie

Strefa FM Utworzono: Środa, 30 maja 2018115 49194
31-letni mieszkaniec Piotrkowa zginął w wypadku, do którego doszło w środę przy zjeździe z krajowej "91" na trasę S8. Zderzył się motocykl i samochód ciężarowy. Na miejscu pojawił się m.in śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety piotrkowianina kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło około 9.40. W tej chwili służby prowadzą odpowiednie czynności. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 31-letni mieszkaniec Piotrkowa, jadący z w stronę Łodzi, zderzył się z jadącym z przeciwnej strony samochodem ciężarowym, który chciał skręcić w drogę ekspresową S8. Na miejscu trwają czynności wyjaśniające i oględziny miejsca zdarzenia - mówi asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.


Ruch w kierunku Piotrkowa odbywa się płynnie, natomiast w kierunku Łodzi policja prowadzi na objazdy.

 

Mimo sprzyjającej pogody apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. 


Zainteresował temat?

10

3


Komentarze (115)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.06.2018 16:25

Pracowałem i znałem zmarłego, żal i ból. Chłopak miał plan na życie, układało mu się i... koniec. Nie do wiary. Będziemy o Tobie pamiętać.

30


gość ~gość (Gość)02.06.2018 13:56

Ludzie przestańcie pieprzyc jezdze tamtędy kilka razy dziennie i jeszcze nigdy nie zdazylo się żeby kierowca tira wymusił zawsze przepuszczaja.Wiadomo jak jeżdżą motocykliści. Kierowca tira jak mógł go zauważyć jak on się pojawił w sekundę. Mieszkam na Słowackiego to jeszcze nigdy żaden nie jechał 50.Współczuję kierowcy tira bo wszyscy na niego powsiedli a wina jest pośrodku jak by tak szybko nie jechał bo by zauważył tira i zdążył zareagować.

48


gość ~gość (Gość)30.05.2018 23:27

Pajacu. ."h.w.d.t." jestem kierowca zawodowym i motocyklista. Wsiadz w taką ciężarówkę to zobaczysz jak to wyglada z drugiej strony. Mogę się założyć, że nawet biegów nie ogarniesz. Jeżdżę juz parę ładnych lat motorem i większość wymuszen miałem przez osobowki. A co do wykształcenia to pewnie nie jeden kierowca ma wyższe od ciebie. Zginął chłopak a ty się tu głupio madrujesz...

78


gość ~gość (Gość)30.05.2018 16:17

Ja tam bylam i to motocyklista wjechał w tira bo szybko jechał

912


tragedia ~tragedia (Gość)04.06.2018 18:40

wielka tragedia dla rodzin,tylko błagam nie skazujcie kierowcy tira,wiem o nim od kolegi który z nim pracuje od wielu lat,opinia jest taka że jest najbardziej opanowanym i kulturalnym kierowcą w firmie.

23


gość ~gość (Gość)05.06.2018 19:28

To był mój kolega ze studiów. Cudowny człowiek.

50


CH W D tirom ~CH W D tirom (Gość)30.05.2018 16:11

Kierowcy zawodowi.. chyba od wymuszania pierwszeństwa. Specjaliści od szczania w butelkę, bez szkoły i wykształcenia. Szkoda chłopaka że zginał z rąk jakiegoś bezmózga

1525


tak ~tak (Gość)30.05.2018 23:27

Jeśli zostanie udowodnione, że kierowca TIRA jest winny powinien dostać bezwzględnie dożywocie. TIR-y na szyny.

1710


bezstronny ~bezstronny (Gość)04.06.2018 18:30

szkoda

50


ziwz ~ziwz (Gość)31.05.2018 08:48

"Walcie po osobówce, jest poniżej waszych nóg - m.in. takie instrukcje dot. poruszania się tirem na drodze mogą usłyszeć uczestnicy szkoleń dla kierowców tirów. Do szokujących obrazów ze szkoleń dotarł reporter programu TVN24 "Prosto z Polski".
Na obowiązkowych szkoleniach kierowców tirów organizowanych przez Ogólnopolskie Zrzeszenie Pracodawców Transportu Drogowego, które ma praktycznie monopol na szkolenia, ich uczestnicy uczą się m.in., jak fałszować podpisy i poświadczać nieprawdę w dokumentach. Z góry mogą bowiem podpisać, że uczestniczyli w szkoleniu bez konieczności chodzenia na zajęcia.
Uczestnicy dostają instrukcje, jak rozpychać się tirem na drodze. Wykładowcy nakłaniają ich, aby w razie zagrożenia na drogach nie narażali ładunku, tylko powodowali wypadek. Mają "walić po osobówce", bo jest "poniżej nóg", poza tym "osobówka i tak spier...li z wypadku".
Na kursach, które każdy musi przejść co pięć lat, kierowcy dowiadują się również jak oszukać policjanta, gdy jedzie się przeładowanym samochodem.
Więcej na temat nieprawidłowości w szkoleniu kierowców TIR-ów w czwartek w programie "Prosto z Polski" o godz. 17.10."

szokujące

113