Siedem osób rannych w wypadku w Poniatowie

ePiotrkow Utworzono: Wtorek, 18 lipca 201756 51014
7 osób zostało rannych na krajowej „dwunastce" w Poniatowie. Do wypadku doszło we wtorek nad ranem.

Ładuję galerię...

- 31-letnia kobieta, jadąca oplem zafirą w kierunku Piotrkowa, z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, opel zderzył się z cysterną, w której był asfalt. Substancja wyciekła na jezdnię, na miejscu pracują strażacy – informuje Ilona Sidorko z piotrkowskiej Komendy Policji.

 

Do szpitala trafiły wszystkie osoby jadące oplem (31-latka, jej mąż i czworo dzieci), a także kierowca ciężarówki.

Dzieci (w wieku 2, 3, 9, 10 lat) z ogólnymi potłuczeniami przewieziono na chirurgię do szpitala w Bełchatowie.

 

Policja ustaliła już, że kierujący byli trzeźwi.

 

DK12 jest zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia mają potrwać do godz. 14. Policja wprowadziła objazd do Piotrkowa Trybunalskiego przez Przygłów do Zalesic, następnie do DK 91c. 

 

podinsp. Krzysztof Skrobek - z-ca nacz. Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Piotrkowie 

 


Zainteresował temat?

12

0


Komentarze (56)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fred ~fred (Gość)19.07.2017 06:34

Panie Burmistrzu Sulejowa co Pan dzisiaj zrobi aby była obwodnica

152


?? ~?? (Gość)18.07.2017 18:16

Ciekawe czy Jej OC podskoczy do góry?

107


wojciech ~wojciech (Gość)18.07.2017 09:13

wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy zablokowali budowę drogi S12

466


Zibi ~Zibi (Gość)19.07.2017 08:52

Bujaj garba wieśniaku

04


JTM ~JTM (Gość)18.07.2017 23:21

Jakiś sukinsyn się uwziął, żeby drogę prowadzić przez środek małego osiedla, chociaż 300 metrów dalej jest szczere pole. Nie pyskujcie zatem na protestujących, bo domy pewnie i oddaliby pod budowę nowej drogi, gdyby konieczność taka faktycznie wystąpiła. A tu był całkowity bezsens.

411


Aleksandrowianin ~Aleksandrowianin (Gość)18.07.2017 11:45

Ruch w kierunku Piotrkowa w niedzielne popołudnie to jakaś komedia... Światła w Przygłowie i Poniatowie blokują całkowicie drogę nr 12 a z dróg podporządkowanych (Włodzimierzów i Witów) po trz, cztery samochody zawsze czekają. Korek zaczyna sie na krancach sulejowa (z obu stron Kielece i Radom) i konczy sie na Orlenie przd Piotrkowem. Rozumiem ze ludzie z podporządkowanych dróg tez musza sie jakos włączyć do ruchu ale bez przesady... W takim tempie za max 5 lat ta droga "stanie" :/

193


Mario Gośś ~Mario Gośś (Gość)18.07.2017 14:00

Matole zafira jest 7 osobowa nie każda są 5 i 7 osobowe.

81


sdsaa ~sdsaa (Gość)18.07.2017 21:41

O działaniach Policji która stała od strony Sulejowa to szkoda gadać. Tak kierowali kierowców że szkoda gadać......
Po drugie oni nie powinni kierować ruchem bo nie byli to policjanci z drogówki,

50


Inny ~Inny (Gość)18.07.2017 21:41

Jeździł na rowerze jak prawdziwy Włodarz

60


fred ~fred (Gość)18.07.2017 19:24

Panie Burmistrzu Sulejowa co Pan dzisiaj zrobił aby była obwodnica?

142