"Sacrum codzienności” - zapraszamy na wystawę do Galerii „U Panien”

ePiotrkow Utworzono: Środa, 11 stycznia 20171 1272
Od najbliższej niedzieli (15 stycznia) do 8 lutego w Galerii „U Panien” (na piętrze) prezentowana będzie wystawa malarstwa Tomasza Sobczaka „Sacrum codzienności”.

Tomasz Sobczak ur. 22.01 1954 r. w Pabianicach. Jest absolwentem PWSSP (obecnie ASP) w Łodzi, malarzem, rysownikiem, fotografikiem i poetą. Autorem ponad sześćdziesięciu wystaw malarstwa i fotografii w kraju za granicą. Wydał dwa tomiki wierszy „Wędrujący dom” i „Parę rozmów temu”. Pracuje na Politechnice Łódzkiej w Instytucie Architektury Tekstyliów. Uczy rysunku i malarstwa. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych kolekcjonerów w kraju oraz w Szwecji, Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA.


Wernisaż wystawy odbędzie się w niedzielę o godz. 16.15. Wejście od pl. Kościuszki. Wstęp wolny!


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kustosz Mariusz ~kustosz Mariusz (Gość)11.01.2017 10:48

"Profanum codzienności” - zapraszamy na wystawę do Galerii „Na Szewskiej”.

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat