Rusza Trybunał League Piotrków

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 17 maja 20182 1197
26 maja swoje rozgrywki zainauguruje Miejsko - Powiatowa Liga Trambambuły. O zwycięstwo powalczy 16 dwuosobowych zespołów. Finał 29 września. Zawody rozgrywane będą w piotrkowskim Klubie SEJF.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 24 maja 2018. Decyduje kolejność zgłoszeń. Mecze będą się odbywać co dwa tygodnie w piątki (i) lub soboty.
Miejsce w tabeli na koniec pierwszej fazy rozgrywek będzie uprawniać do gry w fazie play-off (drużyny z miejsc 1-8). Pierwsza drużyna w tabeli zagra z ósmą, druga z siódmą, trzecia z szóstą itd. Zespół, który był wyżej w tabeli po rundzie zasadniczej ma dwie bramki bonusu w każdym secie. Zwycięzcy awansują do półfinału. W ostatniej fazie z udziałem czterech zespołów nie ma już bonusów bramkowych. Mecz finałowy toczy się do trzech wygranych, a półfinałowe i o 3 miejsce do dwóch wygranych.

 

Trzy najlepsze zespoły otrzymają puchary i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe prezenty.

 

Szczegóły na FB / Trybunał League Piotrków.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.05.2018 10:23

Jest opłata miesięczna 40zł od zespołu.

10


gość ~gość (Gość)17.05.2018 18:25

A to za darmo? bo nic nie jest napisane

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat