Rozliczenie elektroniczne szybsze i korzystniejsze

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 27 marca 20171 1574
Na terenie podległym piotrkowskiemu urzędowi skarbowemu rozliczyła się już ponad połowa podatników. - Większość z nich rozliczyła się elektronicznie, co jest zdecydowanie korzystniejsze, szczególnie, jeśli ktoś liczy na zwrot podatku z tytułu ulgi na dzieci - mówił na antenie radia Strefa FM Kamil Łyszkowski, naczelnik piotrkowskiej "skarbówki".

- Zeznanie elektroniczne jesteśmy w stanie przypisać i sprawdzić w całości w ciągu dwóch dni. Na dziś wpłynęło ich około 15000, z czego 14000 jest "przyklepanych" i czeka w rachunkowości, a ponadto "puściliśmy" już 10000 zwrotów podatku. Jeśli chodzi o zeznania papierowe, wpłynęło ich około 10000. Zakończyliśmy obróbkę 2000 z nich, a wysłaliśmy zwrotów wysłaliśmy 200 lub 300 - tłumaczył naczelnik. 

 

To oznacza, że im szybciej rozliczymy się elektronicznie, tym szybciej możemy otrzymać zwrot podatku. Więcej szczegółów na temat rozliczeń elektronicznych znaleźć można na stronie portalpodatkowy.mf.gov.pl. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

assa assaranga27.03.2017 11:53

Guzik prawda!Wystarczy ,że złoży się na początku stycznia ,kiedy to jeszcze mają mało zeznań i kasa wpływa nawet po tyg.
Tak było u mnie. I to nie jeden raz.

20


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc