Robert Krasoń bokserem?

Strefa FM Utworzono: Wtorek, 18 kwietnia 20174 9952
Niewykluczone, że złoty medal Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule full contact, zdobyty kilka dni temu przez Roberta Krasonia, był ostatnim takim krążkiem wywalczonym przez piotrkowskiego zawodnika podczas imprezy tej rangi. Wychowanek Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki TOM-CENTER chciałby spróbować swoich sił w zawodowym boksie.
Robert Krasoń i jego trener Krzysztof Toma to od lat zgrany duet.

Od kilku miesięcy Robert trenuje w Warszawie pod okiem Roberta Złotkowskiego, uznanego szkoleniowca, który przygotowywał Przemysława Saletę do walki z Andrzejem Gołotą, a ostatnio współpracował m.in. z Janem Błachowiczem, Danielem Omielańczukiem, czy Izu Ugonohem.

 

 - Mam nadzieję, że moje marzenia się spełnią i już za kilka miesięcy uda mi się stoczyć pierwszy zawodowy pojedynek – powiedział Robert Krasoń.

 

Poza tym kilkukrotny mistrz Polski i zawodowy mistrz Europy w kickboxingu, powalczy o tytuł mistrza świata amatorów podczas listopadowego turnieju w Budapeszcie, kwalifikację na tę imprezę zapewnił sobie, zdobywając złoty medal podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się kilka dni temu w Piotrkowie.

 

- Niezależnie od tego, czy Robert będzie kickbokserem, czy bokserem zawsze będę go wspierał, jego sukces będzie też naszym sukcesem. Chciałbym, żeby więcej moich podopiecznych zaczęło trenować boks – podsumował Krzysztof Toma, trener zawodników PSSW TOM-CENTER.

 

O występach Roberta będziemy informować na bieżąco.


Zainteresował temat?

6

3


Komentarze (4)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

olek ~olek (Gość)20.04.2017 13:55

Krasoń jest cienki Mazur poniżej mistrzostwa europy nie schodzi w swojej pełnej spektakularnych zwycięstw karierze hahaha

13


Marek ~Marek (Gość)21.04.2017 17:54

robert na boksie może się wypromować i zarobić kilka groszy w kickboxingu straci zdrowie i grosza z tego miał nie będzie.Dobry ruch z jego strony tyle, że musi zmienić klub.Powodzenia

30


dentysta-sadysta ~dentysta-sadysta (Gość)20.04.2017 11:43

mamy już wiecznego Adamka po co nam kolejny

01


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc