Refleksja nad czasem i przemijaniem - „Pierwsza linia” w ODA

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 03 listopada 20170 643
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy „Pierwsza linia”, której autorami są: Agata Czeremuszkin, Andrzej Hoffman, Anna Sieradzka, Artur Chrzanowski, Bartek Jarmoliński, Hanna Ilczyszyn, Hieronim Szczur, Julia Kurek, Mariusz „Marchewa” Marchlewicz, Paweł Łyjak, Piotr Kotlicki, Tomek Komorowski, Zbigniew Nowicki.

Wernisaż odbędzie się 10 listopada o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5.

 

- Nasi rodzice stanowią naturalną barierę między nami a śmiercią. Kiedy odchodzą my stajemy na pierwszej linii. Tak po śmierci ojca powiedziała Jane Fonda. Pierwsza linia to tytuł i idea wystawy, prezentowanej w Galerii ODA w listopadzie tego roku. Listopad to miesiąc szczególny. Zaczyna się od Święta Zmarłych, co skłania nas do refleksji nad czasem i przemijaniem. Uświadamiając sobie jak kruche jest nasze życie, w sztuce szukamy pocieszenia i trwałości – mówią organizatorzy tego wydarzenia.

 

Wystawa będzie czynna do 3 grudnia.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc