„Pudzian” rozruszał publiczność w Mierzynie

Strefa FM Utworzono: Niedziela, 16 lipca 201747 23352
Mariusz „Pudzian” Pudzianowski oraz zespół Defis są gwiazdami tegorocznego Festynu Rodzinnego, zorganizowanego w Mierzynie m.in. przez strażaków z tamtejszej jednostki OSP.

Ładuję galerię...

Piknik zorganizowano tam już po raz trzeci, o 12.00 odprawiono uroczystą mszę świętą w Kościele pw. św. Mikołaja w Mierzynie, dwie godziny później na tamtejszym boisku rozpoczął się tradycyjny mecz, w którym żonaci zmierzyli się z kawalerami. Występy na scenie rozpoczęły się o godzinie 15.00, a o 15.30 wkroczył na nią były strongman, a obecnie zawodnik MMA Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, który poprowadził blok sportowo-rekreacyjny z nagrodami.

 

 - Lubię się spotykać z młodymi ludźmi, kiedyś podczas takiej imprezy jak ta sam rozpocząłem swoją przygodę ze sportem. Przy okazji często udzielam też wskazówek moim potencjalnym następcom. Zabrałem ze sobą kilka niewielkich ciężarków, zobaczymy jak uczestnicy poradzą sobie z przygotowanymi zadaniami – powiedział przed wejściem na scenę Mariusz Pudzianowski.

 

Niektórzy poradzili sobie bardzo dobrze, niewątpliwie pomogli im w tym zgromadzeni przed sceną mieszkańcy, którzy głośno dopingowali swoich znajomych. Najlepsi dostali nagrody. Atrakcji przygotowano zresztą znacznie więcej, zarówno dla tych młodszych, jak i tych starszych.

 

 - Robimy tę imprezę dla mieszkańców, zależy nam na tym, żeby nie musieli siedzieć w domu przed telewizorem, chcemy integrować tutejszą społeczność - powiedział Krystian Misztela, organizator festynu.

 

 - Tej imprezy na pewno nie udałoby się zorganizować, gdyby nie panie z kół gospodyń wiejskich oraz tutejsi strażacy, to m.in. dzięki ich zaangażowaniu każdy kolejny festyn cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a ja cieszę się, że mieszkańcy potrafią ze sobą współpracować, dając przykład innym - podsumował Janusz Jędrzejczyk, wójt gminy Rozprza.

 

O 18.30 na scenie zaprezentują się lokalni artyści, a o 20.00 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Defis. O 21.00 wystąpi Mr Sebii, a o 22.00 rozpocznie się zabawa taneczna pod gwiazdami, którą poprowadzą Dj Kielan i Dexter.

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (47)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pingwinka ~pingwinka (Gość)23.07.2017 20:15

było zajebiście

00


ruchla ~ruchla (Gość)23.07.2017 20:14

w mierzynie było super tak jak zwykle

00


lopol365 ~lopol365 (Gość)23.07.2017 20:11

było super nakupowałam sobie bardzo dużo rzeczy, mój chrzestny wydał na atrakcje 70 zł i mam zdjęcie z pudzianem ,zdjęcia super

00


Gość ~Gość (Gość)18.07.2017 10:39

Dlaczego redakcja wprowadza cenzurę i publikuje komentarzy nieprzychylnych władzom

50


gimbaza ~gimbaza (Gość)17.07.2017 14:55

Ale sie ochlałam.

21


żorz ~żorz (Gość)17.07.2017 10:44

Ten Pudzian to żałosny typ.

64


MłodzieżZMierzyna ~MłodzieżZMierzyna (Gość)19.07.2017 18:26

Krystian Pudzian startuj w wyborach na naszego sołtysa lub radnego gminnego. Wreszcie bedzie się działo cos dla młodych osób, a nie tylko dla pan z koła gospodyń. Masz nasze poparcie i młodym bedzie żyło sie lepiej w tej wsi.
A co do imprezy: wszystko bylo super, nie ma do czego sie przyczepic i to wlasnie zazdrosnych ludzi boli. Cała gmina narzeka, ze tylko u nas w Mierzynie władza pakuje pieniądze. A ilu z tych narzekajacych bawilo sie podczas naszego festynu, a teraz wypisują te głupoty? To że mamy nową droge czy chodniki to fakt, zasluga wladzy, ze pozyskali na to pieniadze. Ale mieszkańcy musieli dokladac pieniądze, np. Do wjazdow. I jakos nikt nie narzeka. W Mierzynie mamy dużo działek do sprzedania, wiec zapraszamy. Bedzie Wam sie żyło jak w Ameryce.

00


MieszkankaMierzyna ~MieszkankaMierzyna (Gość)19.07.2017 13:59

Ludzie tyle było miejsc parkingowych że wystarczy tylko sie dobrze rozejrzeć. Stare boisko. Plac koło szkoly. Parkingi koło kościoła to malo ? Halo ludzie rozglądajcie się zanim będziecie pisać bzdury!!!!!!

00


MieszkankaMierzyna ~MieszkankaMierzyna (Gość)19.07.2017 13:56

Tu się bawiła nie tylko cała gmina ale i ludzie z Łodzi ,Radomska czy jeszcze dalszych miejscowości. Ludzie nie narzekajcie na Mierzyn bo tu nigdy nie bylo takich imprez jak są teraz ,taka prawda. Organizacja tej imprezy byla na najwyższym poziomie. A ten kto nie był i tego festynu nie przeżył niech sie nie wypowiada.

20


Osp ~Osp (Gość)17.07.2017 18:07

Po takiej imprezie Cubała wygra z Januszem za rok. Tu sie bawiła cała gmina.

24


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat