Protesty podczas wizyty prezydentów

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 24 marca 2017301 50188
Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej wkroczyły w decydującą fazę, o 15.00 Prezydent Andrzej Duda oficjalnie powitał prezydenta Węgier Janosa Adera, zanim rozpoczęła się ta ceremonia przed Zamkiem Królewskim w Piotrkowie manifestowali zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji, którzy trzymali transparenty z takimi hasłami jak "Duda=obłuda". Kontrmanifestację, której celem było poparcie dla prezydenta przygotowali z kolei członkowie Klubu Gazety Polskiej.

Ładuję galerię...

Kluby "Gazety Polskiej" wspierały prezydenta krzycząc ANDRZEJ DUDA. Z kolei KODziarze atakowali go, ale jeszcze bardziej ministra Antoniego Macierewicza.

 

 


Zainteresował temat?

18

12


Komentarze (301)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Al Bundy Al Bundyranga25.03.2017 22:14

Zwolennikiem PiS-u nie jestem, ale gdy przyjeżdża głowa państwa wypada okazać nieco kultury. Przez brak kultury co niektórych osób nasze miasto nie będzie miało dobrego "pijaru" w mediach ogólnopolskich i zapewne węgierskich również.
Prezydent Duda na co dzień urzęduje w pałacu prezydenckim i KOnDomiarze mogą tam sobie jeździć i nawet codziennie protestować. Dlaczego musieli akurat teraz?! Dlaczego przynoszą wstyd naszemu miastu, w dodatku przed zagranicznymi gośćmi? Wstyd, dno i trzy metry mułu! Demokracji bronicie protestując przeciwko demokratycznie wybranemu prezydentowi? A co na to lekarze? A utopcie się w Strawie...
***
Jeszcze taka refleksja mi się nasunęła patrząc na te zdjęcia. Starówka powinna być reprezentacyjną częścią miasta, i chyba każde miasto posiadające starówkę stara się, by tak było. A w Piotrkowie kamienice, które przetrwały wojnę, tylko sobie stały i powoli niszczały. Część się rozsypała, część rozebrano, a reszta tylko straszy. Mam na myśli tereny w kwartale Wojska Polskiego - Jerozolimska - Garncarska - Zamurowa. W pozostałej części starówki też wiele kamienic wygląda tragicznie - odpacykowane od frontu, a od podwórka obraz nędzy i rozpaczy.

4013


Pisowiec nowy komuch ~Pisowiec nowy komuch (Gość)29.03.2017 12:05

Do kabaret antka . Rzeczywiście atrakcja jubileuszu -"spontanicznie kulturalnie , wytwornie , elegancko i życzliwie" protestujący i przechodzi obok nich po mszy chamski ciemny lud Kurskiego i bez powodu atakuje ten wytworny Wersal z klasą . Wyjątkowo rzetelny, sprawiedliwy i uczciwy Piotrkowianin tu się wpisał , Chluba 800-letniego grodu . Policja powinna zachować się tak jak wczoraj podczas pikniku . Antek, do kogo ty się modlisz ?

33


ares1 ~ares1 (Gość)26.03.2017 14:54

Dlaczego ludzie nie lubią PiSu??? Proszę o konkrety.

1013


pan55 ~pan55 (Gość)24.03.2017 22:00

KOD i pani Pingot niech zostaną w domu przez ten okres kiedy Prezydent Polski jest w naszym mieście. Wstydu narobiliście wszystko poszło w świat te Wasze wstrętne wyzwiska i tekturowe banery. Nic dobrego nie pokazaliście.

3815


żal mi was ~żal mi was (Gość)24.03.2017 19:54

Rzygać się chce czytając te pisowskie wypociny,wyprane mózgi!!!!!!
Rżną was w d..e a wy sie jeszcze cieszycie!!!!

3159


biznesmenn ~biznesmenn (Gość)26.03.2017 09:35

zapamiętam mte facjaty na fot 3 i 5 jak będą chcieli coś ode mnie kiedyś to się odwrócę plecami i powiem wyyyyp......c

1013


Pisowiec nowy komuch ~Pisowiec nowy komuch (Gość)27.03.2017 11:30

Wyprostowanie . Było dobrze ! pozdrawiam i przepraszam littlecat( Gość)

13


AJA ~AJA (Gość)27.03.2017 11:08

My Naród - 82% - ręce opadają !!,może jeszcze Bronisław wróci, bo polowanka na zwierzynę nikomu nie przeszkadzały. Demokracja wg. KODu jest wtedy jak 3 największe Telewizje mówią jednym głosem, jak cała prasa mówi jednym głosem, jak jest większość w Senacie i Sejmie, jak Prezydent jest nasz ... bo to wtedy jest właśnie DEMOKRACJA. I takiej bzdury właśnie chcą!!.

710


zwolennik ~zwolennik (Gość)27.03.2017 10:27

dla posiadaczy amnezji - pamiętam jak znane bojówki jeździły z prezydentem Komorowskim

69


czerwony pająk ~czerwony pająk (Gość)27.03.2017 09:14

Psy kleru w natarciu ... zwraca uwagę średnia wieku obu grup

102


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat