Protest przed biurem PiS w Piotrkowie

ePiotrkow Utworzono: Niedziela, 18 grudnia 2016392 34261
Około 30 osób protestowało w Piotrkowie przed biurem Prawa i Sprawiedliwości. - Tu w tym miejscu organizuje się piotrkowska demokracja – powiedzieli nam ci, którzy od godz. 14.00 w Rynku Trybunalskim skandowali hasła krytykujące politykę rządu.

Ładuję galerię...

- Nie wiem, kto jest organizatorem tego protestu, to była spontaniczna akcja – mówiła Małgorzata Pingot, jedna z protestujących w Rynku Trybunalskim. – Ja akurat dowiedziałam się o tym od koleżanki. Dopiero co wróciłyśmy z Warszawy, bo byliśmy przed Sejmem sporą grupą z Piotrkowa. Staliśmy tam ponad 5 godzin, a dziś jesteśmy tutaj. Dostałam telefon, więc jestem. Ludzie chyba skrzyknęli się na waszym portalu.

 

- Protestujemy przeciwko temu, co dzieje się obecnie w kraju, przeciwko zamykaniu ust mediom, przeciwko ustawom, które procedowane są w nocy bez udziału opozycji. Dwie posłanki zostały pobite przez Straż Marszałkowską. Nie sądziłam, że przyjdzie nam żyć w takim kraju – dodała piotrkowianka.

 

Precz z kaczorem – dyktatorem!

Wolne media

Wolność, równość, demokracja!

Szydło do wora, taka jest Polaków wola

takie hasła dało się słyszeć podczas niedzielnej manifestacji. 

 

- 35 lat temu byłem internowany i nie chcę dopuścić do tego, aby Polska zginęła, aby Polską rządził dyktator, podobny do Stalina – powiedział piotrkowianin, któremu nie podoba się polityka rządu. 


Zainteresował temat?

17

37


Komentarze (392)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

radny powiatu ~radny powiatu (Gość)13.01.2017 00:16

Małgośka znam cię, ale dopiero teraz wiem. że należysz do gronoa broniących ubeków

44


73bibi ~73bibi (Gość)08.01.2017 20:19

co najmniej 1 UB-ek był na tej demonstracji w obronie demokracji

22


ale heca ~ale heca (Gość)05.01.2017 12:06

protestowali bo chcieli lecieć z Ryśkiem do Portugalii ale Rysiek zrobił ich w ...ja

65


krystyna ~krystyna (Gość)01.01.2017 17:05

to tym ludziom jeszcze malo tyle emerytury i firmy ochroniarskie a ludzie u nich robia za marne grosze to byli funkcjonarjusze az wstyd .ale oni fstydu nie maja ,

86


97-300 97-300ranga24.12.2016 14:31

Wy sami lękacie się miecza,bo gniew za grzechy zapłonie,i wiedzcie o tym,że jest jeszcze sąd.-Księga Hioba 19,29.

75


tm ~tm (Gość)21.12.2016 21:11

PiSochwała w kącie stała
I tak rok podsumowała:


Zdolny jestem niesłychanie,
Mam na świecie poważanie,
W kraju - same osiągnięcia:
Dłuższe życie (od poczęcia),
Koalicja - wzór współpracy,
Z Sejmu - dumni są Rodacy,
Rząd najlepszy od półwiecza,
Skupił się na wielkich rzeczach.
Kompetentni ministrowie,
Każdy poseł - ideowiec,
Z zasadami, jak husaria:
Bóg, Ojczyzna, Honor(aria).
Dla Narodu - 500 zyli
Lepiej żyje się rodzinie (Jednej mamie i dwóm synom).
Okno na świat -
otworzone,
Turystyka - (w jedną stronę),
Lepsza praca, wyższa płaca (Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca).
Gospodarka rozpędzona: Są mieszkania (trzy z miliona),
Jest kilometr autostrady,
Ład moralny i zasady.
Politycznej wzrost kultury (Nurt plebejski, przykład z góry),
Nie ma WSI (choć jeszcze trochę, A zrobimy wiekszą wiochę).
Cały naród żyje w zgodzie.
IPN - i po narodzie.
CBA - udane akcje, Super MEN - co rusz, atrakcje.
W szkołach nie ma już Darwina, Będzie Smoleńsk i dyscyplina,
Nie podskoczy żaden gieroj!
Tolerancji nie ma! Zero!
Wolność słowa i pluralizm (Bo rządzących trzeba chwalić).
Jest religia na maturze, Wierny Lud na Jasnej Górze.
Nie rozumie tylko Unia: Rząd z Warszawy, czy z Torunia?
Krótko mówiąc: Rok udany! Tylko naród...do wymiany

1518


gosc12 ~gosc12 (Gość)19.12.2016 18:05

PiS chociaż co obieca to zrobi a PO to banda złodzieij i oszustów

4120


kotek ~kotek (Gość)22.12.2016 19:55

acha sianko wam zabieraja a owies wymłucony został a zobaczcie jaj zyc za tysiac złotych cwaniaczki koniec z wczasami

103


aabb ~aabb (Gość)22.12.2016 13:30

Pupcia-dupcia ty też !!!

24


mariusz ~mariusz (Gość)22.12.2016 10:10

tm dobre dobre i w 10 trafione

16