ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Promo Market już otwarty! Moc atrakcji dla odwiedzających

Utworzono: Sobota, 18 listopada 2017 11766
Promo Market przy alejach Sikorskiego 7 otwiera się na klientów w Piotrkowie. Na tych, którzy pojawią się w dopiero co otwartym sklepie, oferującym bogaty asortyment w niskich cenach, czeka dziś sporo atrakcji.

To pierwszy tego typu market w Polsce. Jego hasło promocyjne brzmi: "Zachodnie produkty, polskie ceny". - Chcemy pokazać klientom produkty z całej Europy Zachodniej w takich cenach, jakie mają ich polskie odpowiedniki - tłumaczy dyrektor sieci sprzedaży, Grzegorz Godlewski. Pytany o przekrój asortymentu, odpowiada: - Przede wszystkim artykuły gospodarstwa domowego, chemia, głównie coś, co potocznie określa się mianem "chemia niemiecka". Ale nie tylko niemiecka, są też artykuły z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Skandynawii. Praktycznie cała Europa. Pokazujemy też słodycze, kawy, herbaty, są też produkty przemysłowe i AGD, zabawki ubrania.

 

G. Godlewski zapowiada również ukłon tak w stronę klientów hurtowych, jak i detalicznych. - Nasze ceny oferowane tym, którzy odwiedzili nas dziś tak licznie, są niskie. Nie znaczy to jednak, że nie jesteśmy w stanie zaoferować jeszcze lepszych cen klientom detalicznym, którzy chcą zaopatrzyć się hurtowo - podkreśla.

 

Oprócz nowego towaru i ciekawych, niedostępnych nigdzie indziej produktów, na tych, którzy odwiedzą Promo Market, czekają inne atrakcje. O szczegółach Agnieszka Zapart, organizująca event promocyjny sklepu. - Przygotowaliśmy moc atrakcji. Są konkursy dla klientów, dla dzieci i całych rodzin. Przygotowaliśmy przepyszne degustacje i prezentacje nowych produktów: znanych i nieznanych. Jest malowanie buziek dla dzieci, kolorowe, bajkowe balony, słodkości, gry i zabawy. Każdy znajdzie coś dla siebie - zaprasza. 

 

My natomiast zachęcamy: słuchajcie Strefy FM - do Promo Marketu zajrzymy jeszcze po godzinach 13:00 i 15:00. 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

26

28


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc