"Profesjonalni w Budowlance". Podsumowanie projektu

Strefa FM Utworzono: Piątek, 24 listopada 20175 3991
Kursy spawania, obsługi wózków widłowych i praktyki zawodowe odbyli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Piotrkowie. W szkole realizowany był projekt "Dobra praktyka twoją inwestycją w przyszłość - profesjonalni w Budowlance".

Ładuję galerię...

-Szkoła doposażyła pracownie praktycznej nauki zawodów w narzędzia i urządzenia potrzebne do przeprowadzenia kursu spawania. Zajęcia prowadzili nauczyciele, którzy również wcześniej zostali przeszkoleni w ramach projektu - mówi koordynator, Radosław Kamiński.
Projektem zostało objętych 86 uczniów. Jego wartość to około 818 tys zł. Współfinansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (5)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

loko ~loko (Gość)26.11.2017 14:19

Droga młodzieży, jeśli będziecie podejmować pracę to wysoko ceńcie swoją wiedze i umiejętności żebyście nie musieli tyrać za grosze jak większość obecnie pracujących .Jeśli pracodawca będzie proponował najniższą stawkę spytajcie się czy sam pracuje fizycznie albo czy sam potrafi wykonać to czego od was wymaga.Unikajcie firm w których szef jest tylko szefem i teoretykiem ,a nie praktykiem, bo nigdy wam nie da podwyżki, a będzie tylko robił rotacje pracowników w firmie i zganiał wine na pracowników za wszystkie nie powodzenia , chociaż sam nic nie potrafi .
W szkole powinni was uczyć , że nie podejmuję się pierwszej lepszej roboty , tylko szuka i za 4-5 razem dopiero się decyduje .To działa w dwie strony i wywiera presje na pracodawcach , którzy szukają tylko taniej siły roboczej, bo twierdzą , że im się nie opłaci więcej płacić .Tylko skąd mają cały majątek skoro sami nic nie potrafią poza ganianiem ludzi ?? I jeszcze jakim prawem mają firmowe auto dla żony, użytkowane tylko prywatnie do wożenia dzieci do szkoły itp. ??
Jak widzę piotrkowskich biznesmenów deweloperów to śmiech mnie ogarnia . W kółko powielają te same błędy ,winę zganiają na podwykonawców chociaż jak się bierze najtańszą firmę z pracownikami bez wykształcenia kierunkowego to czego oczekiwać ?? Nikt nie będzie naprawiał błędów projektowych za darmo w trakcie budowy .

20


gość ~gość (Gość)24.11.2017 23:47

Super szkoła. Szkoda, że ja do niej nie chodzę. Kurs spawacza miałbym za darmo.

40


byk ~byk (Gość)25.11.2017 01:04

Gratulacje

50


ptbcwzak ~ptbcwzak (Gość)24.11.2017 22:37

wielki szacunek za całe przedsięwzięcie !

80


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc