Pożar w Focusie. Klienci ewakuowani

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 05 czerwca 201740 70648
Ogień pojawił się ok. godz. 20 w tzw. strefie dostaw piotrkowskiej galerii, od strony ul. Modrzewskiego. Na miejscu natychmiast zjawili się strażacy.

Ładuję galerię...

Informacji o tym, że w obiekcie doszło do pożaru dotarła do strażaków dokładnie o godz. 20.03. Na miejsce wysłano 5 zastępów PSP. Klienci i pracownicy Focusa zostali natychmiast ewakuowani, a strażacy opanowali sytuację w kilka minut. Nikt nie ucierpiał.

 

Trwa ustalenie przyczyn pożaru. 


Zainteresował temat?

4

13


Komentarze (40)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

konto kontoranga24.06.2017 00:43

trzeba uważać

00


kama ~kama (Gość)06.06.2017 12:36

Byłam wtedy w focusie, alarm ogłaszany był kilkakrotnie i przerywany, słychać było kod 200 i cisza, tak wiele razy. Schody nie działały, wyszłam, nie czekając na polecenie obsługi, ale nie przebiegało to szybko i sprawnie. Miałam wrażenie, że obsługa jest zaskoczona tą sytuacją. Samo ogłaszanie ewakuacji trwało zbyt długo, nie było konkretnego komunikatu, przynajmniej przez pierwsze 15 minut od pierwszego ogłoszenia o kodzie 200.

90


Ona000 ~Ona000 (Gość)06.06.2017 06:59

Ludzie są nie poważni byłam w środku i gdy ochrona prosiła o opuszczenie budynku ludzie z wielką chęcią chcieli wejść i robić zakupy a raczej szwedac się bez celu !!! Macie do wszystkiego ale do kolejek przy kasach do ochrony a nie wiadomo gdzie te wszystkie paniusie pracują i jak spełniają swoje obowiązki. Wystarczy trochę kultury !!!!! Po pracownicy Focusa nie są śmieciami tylko ludźmi tak jak cała reszta

208


Piotrkowianin Piotrkowianinranga06.06.2017 23:02

Prawie dokładnie w 15. rocznicę pożaru pobliskiego DH "Merkury".

40


Janusz ~Janusz (Gość)06.06.2017 19:25

Ja wiem ci się stało! Fokus się palił !

20


kiwidzik ~kiwidzik (Gość)06.06.2017 14:33

no to kto szkoli tych najemców

21


Hihi Hihiranga06.06.2017 09:28

Tylko patrzeć jak do pożaru przyzna się państwo islamskie.

89


gosc 602 ~gosc 602 (Gość)06.06.2017 10:09

Czy dzisiaj bedzie czynna galeria +??

02


strażak ~strażak (Gość)05.06.2017 23:01

W sklepie, w którym ja byłam w trakcie tej całej akcji żadna z Pań ekspedientek nie zareagowała, nie zamknęły Panie sklepu, nic nie zrobiły. Chyba jakieś szkolenie z bhp się prosi, a nie tylko na papierku. Pracowałam w sklepie, więc niestety wiem jak bhpowcy się do szkoleń przykładają. A system ewidentnie nie spełnia swojej funkcji. Co to znaczy kod 200 dla przeciętnego człowieka, nic.

153


--OCHRONA.PL-- ~--OCHRONA.PL-- (Gość)06.06.2017 05:28

Ewakuacia sklepu nalezy do ochrony a oni stali niewiedzieli co sie dzieje oni sie nadaią jeden przez drugiego portkami trzesie zeby tylko zlodziej niewszedl bo sie boią go zatrzymac...

52