Powiatowa Spartakiada w Łękach Szlacheckich

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 27 stycznia 201726 4049
Zacięta walka... a jednocześnie dobra zabawa i integracja – rozpoczęła się XVIII edycja Spartakiady władz samorządu powiatu piotrkowskiego.

Ładuję galerię...

Pierwsze zmagania wójtów, burmistrzów, ich zastępców, skarbników i radnnych rozpoczęły się w szkole podstawowej w Łękach Szlacheckich – dyscypliną, w jakiej muszą sprawdzić się samorządowcy, okazał się tenis stołowy.

 

- Bardzo się cieszę, że rywalizujemy w Łękach akurat w tenisie stołowym. Ten sport ma u nas dużo sympatykow, mamy sprzęt na dobrym poziomie. Sam bardzo lubię grać, w zeszłym roku zająłem w tym turnieju II miejsce, a tym razem... zobaczymy. Ten sport jest nieobliczalny - mówi Piotr Łączny, wójt gminy Łęki Szlacheckie i dodaje, że w turnieju nie chodzi wyłącznie o rywalizację. - Sport sportem, ale turniej to też wymiana poglądów, doświadczeń, z radnymi z gmin ościennych czy z powiatu, to bardzo ważne dla samorządów.

 

W Spartakiadzie powiatu piotrkowskiego bierze udział 11 gmin oraz reprezentacja powiatu.  

AKTUALIZACJA:

 

Znamy już najlepszych uczestników turnieju.

 

Klasyfikacja:

 

Kobiety:

 

I - Jolanta Woźniak (Łęki Szlacheckie)

II - Ewelina Pytel (Czarnocin)

III - Izabela Chmura (Ręczno)

 

Mężczyźni:

 

I - Marek Siewierski (Gorzkowice)

II - Piotr Łączny (Łęki Szlacheckie)

III - Jacek Wach (powiat)

 

W klasyfikacji drużynowej pierwszej miejsce zajmują Łęki Szlacheckie z 78 punktami. Podium zamykają Gorzkowice (65,5 pkt) i Wolbórz (49).

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (26)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Imprezka ~Imprezka (Gość)14.02.2017 08:01

I znów imprezka wójta z Łęk. 20 tys poszło z gminy na wyjazd do Rajczy na żarcie picie i noclegi. A co tam jak szaleć to szaleć A dróg i miejsc pracy jak nie było tak nie ma

20


lula ~lula (Gość)12.02.2017 17:47

a jeśli już poruszony temat Tomawy to oczywiście kolejny wójt który nic w niej nie robi tylko mydli oczy mieszkańcom wciskając bajeczki. oczywiście drogi najgorsze w całej gminie bo brakło soli i piachu. nawet przy szkołach żal patrzeć na drogi ślisko i nie posypane tylko koleiny. o zrobieniu kawałka drogi też możemy w Tomawie zapomnieć

30


takilos ~takilos (Gość)12.02.2017 21:37

Mam zapytanie -jak wójt z Łęk bawi się co niedziela na hali ,to czy po sobie sprząta,czy muszą to robić pracownicy szkoły. Panie wójcie kultura wymaga posprzątania po swojej imprezie.

30


ciekawe ~ciekawe (Gość)08.02.2017 12:47

pewnie potem też była dobra integracja jak zawsze ( lepiej nie pisać bo skasują koment )

20


bebi ~bebi (Gość)04.02.2017 19:45

oj tam na zabawy są pieniądze a dzieci 2km się dowozi na przystanek bo gimbusy za dużo kilometrów robią

30


ola123 ~ola123 (Gość)03.02.2017 18:14

a w Piotrkowie nie na gdzie pograć

00


blondynka ~blondynka (Gość)29.01.2017 20:49

Drodzy mieszkańcy nie mamy co narzekać ,bo który wójt może poszczycić się osobistym "chauffeur"-szoferem. Stanowisko pracy specjalnie utworzone.

30


radny ~radny (Gość)29.01.2017 19:53

to jeszcze mało wiecie co się w tej gminie dzieje, ale wkrótce się dowiecie... jak widać na razie same imprezy i wyjazdy... a będzie jeszcze gorzej...

32


hello ~hello (Gość)28.01.2017 14:07

A jak tam ten przetarg na autobus?Czy gmina nie potrzebuje ważniejszych spraw do załatwienia tylko gry i zabawy. Gdzie nowe inwestycje i nowe miejsca pracy. To jest do tej pory najsłabszy wójt w naszej gminie. Ładnie tylko pozuje do zdjęć i jaki to on niewysportowany.A,że gmina to gmina staruszków, to i dostępu do internetu nie mają to się chwalimy na str. gminnej jakie to zabawy i sporty uprawiamy. Żenada.

42


niewdzięczni ~niewdzięczni (Gość)28.01.2017 19:15

Na ostatniej sesji rady gminy było poruszane prawo oświatowe, a tu na łęckim telebimie tematy"utrzymanie zimowe dróg"i "zmiana w odbiorze odpadów komunalnych na terenie gminy". Wójcie i radni czy wy sobie jaja z ludzi robicie!

31


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc