Potrącenie na pasach w centrum miasta. Radny Piotrkowa w ciężkim stanie

ePiotrkow Utworzono: Środa, 11 stycznia 201777 20600
Około godziny 13:30 w al. 3 Maja, na wysokości budynku prokuratury, doszło do potrącenia pieszego uczestnika ruchu.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 59-letni kierujący seatem ibiza, jadąc al. 3 Maja w kierunku ulicy Żeromskiego, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 31-letniego piotrkowianina - podaje Ewa Drożdż z zespołu prasowego KMP w Piotrkowie.

 

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący (mieszkaniec naszego powiatu) był trzeźwy, natomiast stan trzeźwości pieszego zweryfikują badania.

 

Jak wynika z naszych informacji, ofiara wypadku to radny Piotrkowa Szymon Miazek. W ciężkim stanie trafił do szpitala przy ul. Rakowskiej.

 

 

 


Zainteresował temat?

8

1


Komentarze (77)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

strażnik ~strażnik (Gość)12.01.2017 08:50

Młody człowiek, prawie w moim wieku:( Nieważne w jakim ugrupowaniu działał.. Ważne że działa i chce coś robić! Większość z Was potrafi tylko oczerniać i narzekać - typowe polaczki. Ale nikt z Was nie działa.. Jednak w tym momencie polityka nie jest ważna! Ważny jest Człowiek - Szymon! Szymonie, Szybkiego powrotu do zdrowia!

271


miasto teoretyczne ~miasto teoretyczne (Gość)12.01.2017 08:07

dlaczego w Piotrkowie są dzisiaj białe drogi i chodniki a wystarczy wyjechać poza granice miasta i można się przekonać, że pługi i czarne drogi, to nie jest rzecz niemożliwa. Czy w instytucji zajmującej się stanem dróg ktoś pracuje, czy została tylko rada Nadzorcza. A może wszyscy odbierają zaległy urlop?

211


Gość0007 ~Gość0007 (Gość)12.01.2017 00:56

Szkoda każdego człowieka, ale moze radni zadbali by o bezpieczeństwo w naszym miescie. Mam namyśli stan ulic. Jeżdzę po innych miejscowościach i maja 100% lepiej odśnieżone ulice nie mówiąc o stanie nawierzchni. Wstyd dla rządzących naszym miastem. Oczywiście można by przytoczyć stare powiedzenie "Zima zaskoczyła drogowców." Ale wydaje mi sie, ze jak ktoś płaci, to tak ma odśnieżone. I tak samo jest z naprawa dróg. Wiec moze władze zastanowią sie nad bezpieczeństwem mieszkańców, bo jak tak dalej bedzie, to do tej nowej biblioteki za dwadzieścia ileś milionów nikt nie przyjdzie. Sa rzeczy ważne i ważniejsze.

92


Abc... ~Abc... (Gość)11.01.2017 20:09

To nie wyborca PiS to wyborca SLD!

210


Witek ~Witek (Gość)11.01.2017 19:13

Piesi wchodzą niekiedy wprost pod auto szczególnie teraz gdy jest ślisko i pojazd z mało prędkością ma problem z zatrzymaniem.Ja dziś wracałem drogą przez Wolbórz po 15 godzinie totalna katastrofa lodowisko po całości tak sa utrzymywane drogi w tej mieścinie a gdzie indziej też jest nie lepiej .Szczególnie piesi teraz muszą zachować ostrożność gdy na drogach szklanka jednak jak sam obserwuję jako kierowca oni nie dbają o siebie w większości

196