Porażka Piotrkowianina w Gdańsku

PiotrkowianinKraj Utworzono: Sobota, 02 grudnia 20179 1406
Tylko 20 bramek zdobyli zawodnicy Piotrkowianina podczas meczu z Wybrzeżem Gdańsk. Podopieczni trenera Dmytro Zinchuka przegrali to spotkanie 20:29 (10:15). W środę kolejny mecz, tym razem w Hali Relax.

Po raz kolejny zawodnicy Piotrkowianina nie popisali się skutecznością, do przerwy przegrywali 10:15. Po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze bardzo szybko zdobyli trzy kolejne bramki, przy stanie 10:18 trener Dmytro Zinchuk poprosił o przerwę, ale niewiele to zmieniło.

 
W środę piotrkowscy szczypiorniści zmierzą się we własnej hali z kolejnym zespołem z Wybrzeża – Spójnią Gdynia. Ta drużyna zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli, natomiast Piotrkowianin 10. Początek spotkania o godzinie 18.30.


Wybrzeże Gdańsk 29:20 (15:10) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Procho - Woynowski 6, Swat 3/1, Surosz 2, Mróz 2, Pacześny 2, Makowiejew 1, Urbański 1, Iskra 1, Góralski 1, Pożarek 1, Achruk, Rutkowski, Andreou, Kaźmierczak.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (9)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.12.2017 17:35

Szkoda że nie stawiacie sobie dalszych celów tylko szukacie aprobaty za to że istniejecie. Widać wasze niedowartoścowanie życiowe. Gdy byście mieli pojęcie o sporcie ,sportowcach lub sportowej szatni nie pisali byście tak śmiesznych tekstów obnażających waszą nieznajomość tematu. Każdy sportowiec dąży do osiągnięcia sukcesu w każdym meczu a jego wartość jest taka jak jego ostatni mecz i nie żyje przeszłością tylko patrzy w przyszłość. Wy o tym nie macie pojęcia. - Kiero i Prawdziwy Balon.

24


kibic ~kibic (Gość)03.12.2017 13:12

A mówiono już o potędze piotrkowskiego męskiego szczypiorniaka.Kubeł zimnej wody został wylany na głowy Piotrkowianina i UM . Ale nie ma to jak propaganda sukcesu.

35


kibic ~kibic (Gość)03.12.2017 13:32

Jak długo jeszcze Urząd Miasta będzie pompował pieniądze w tę żenade

35


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc