Poloniści zakończyli trudny sezon

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 19 czerwca 20171 11390
To był jeden z najtrudniejszych sezonów w historii piotrkowskiej Polonii, piłkarze zakończyli go w sobotę w Kwiatkowicach, przegrywając z tamtejszym Ludowym Zespołem Sportowym 2:4 (0:4).

W pierwszej połowie gospodarze strzelili cztery bramki i właściwie rozstrzygnęli losy tego pojedynku, po przerwie strzelali już tylko poloniści, najpierw Dawid Lenarcik, a ostatnią bramkę w tym sezonie zdobył Batata. W przyszłym sezonie Polonia zagra w klasie okręgowej, a  o tym ostatnim trzeba jak najszybciej zapomnieć, tym bardziej, że negatywnych wydarzeń nie brakowało.

 

 - Śmierć Jakuba Paprockiego miała ogromny wpływ na chłopaków, to był jeden z najważniejszych zawodników, który miał bardzo duży wpływ na zespół. Od wewnątrz wyglądało to tak, jakby drużyna się rozpadła i mieliśmy problem, żeby to poskładać. Tak naprawdę dograliśmy ten sezon dzięki juniorom, dla których to była bezcenna lekcja. Przed każdym meczem powtarzałem zawodnikom, że najważniejszy jest honor, dlatego w każdym spotkaniu staraliśmy się walczyć dla siebie i przede wszystkim dla naszych kibiców. Odpoczynek jest nam bardzo potrzebny, chyba nawet dłuższy niż zwykle, ja też jeszcze nie wiem, czy pozostanę trenerem tej drużyny, w tej chwili jestem tym wszystkim bardzo zmęczony - powiedział Robert Grzesiuk, trener Polonii.

 

Działacze Polonii nie wykluczają, że w przyszłym sezonie zespół powalczy o powrót do IV ligi.

 

LKS Kwiatkowice 4:2 (4:0) PKS Polonia Piotrków Trybunalski
(19' Mariusz Woźniak, 38' i 42' Krystian Wojtczak, 44' Łukasz Rakowski - 66' Dawid Lenarcik, 90' Sergio Santos)

 

LKS Kwiatkowice: Michalak (76' Bielecki) - Kubiak, Oborowski, Woźniak, Stasiak, Jarczewski (65' Pilarski), Jurkowski (65' Szmidt), Pierzyński, Rakowski, Woźniak, Wojtczak (70' Pacholczyk).

 

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Kulbat - Strzębski, Santos, Ornafa, Jarzembowski, Grobelny, Kamocki (46' Skrobiewski), Kowalski, Jakubiak, Lenarcik, Skupień (75' Marcinkiewicz).


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jon ~Jon (Gość)20.06.2017 09:41

Myślałem że zakończyli sezon w sejfie xD

01


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc