Poloniści zakończyli trudny sezon

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 19 czerwca 20171 11493
To był jeden z najtrudniejszych sezonów w historii piotrkowskiej Polonii, piłkarze zakończyli go w sobotę w Kwiatkowicach, przegrywając z tamtejszym Ludowym Zespołem Sportowym 2:4 (0:4).

W pierwszej połowie gospodarze strzelili cztery bramki i właściwie rozstrzygnęli losy tego pojedynku, po przerwie strzelali już tylko poloniści, najpierw Dawid Lenarcik, a ostatnią bramkę w tym sezonie zdobył Batata. W przyszłym sezonie Polonia zagra w klasie okręgowej, a  o tym ostatnim trzeba jak najszybciej zapomnieć, tym bardziej, że negatywnych wydarzeń nie brakowało.

 

 - Śmierć Jakuba Paprockiego miała ogromny wpływ na chłopaków, to był jeden z najważniejszych zawodników, który miał bardzo duży wpływ na zespół. Od wewnątrz wyglądało to tak, jakby drużyna się rozpadła i mieliśmy problem, żeby to poskładać. Tak naprawdę dograliśmy ten sezon dzięki juniorom, dla których to była bezcenna lekcja. Przed każdym meczem powtarzałem zawodnikom, że najważniejszy jest honor, dlatego w każdym spotkaniu staraliśmy się walczyć dla siebie i przede wszystkim dla naszych kibiców. Odpoczynek jest nam bardzo potrzebny, chyba nawet dłuższy niż zwykle, ja też jeszcze nie wiem, czy pozostanę trenerem tej drużyny, w tej chwili jestem tym wszystkim bardzo zmęczony - powiedział Robert Grzesiuk, trener Polonii.

 

Działacze Polonii nie wykluczają, że w przyszłym sezonie zespół powalczy o powrót do IV ligi.

 

LKS Kwiatkowice 4:2 (4:0) PKS Polonia Piotrków Trybunalski
(19' Mariusz Woźniak, 38' i 42' Krystian Wojtczak, 44' Łukasz Rakowski - 66' Dawid Lenarcik, 90' Sergio Santos)

 

LKS Kwiatkowice: Michalak (76' Bielecki) - Kubiak, Oborowski, Woźniak, Stasiak, Jarczewski (65' Pilarski), Jurkowski (65' Szmidt), Pierzyński, Rakowski, Woźniak, Wojtczak (70' Pacholczyk).

 

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Kulbat - Strzębski, Santos, Ornafa, Jarzembowski, Grobelny, Kamocki (46' Skrobiewski), Kowalski, Jakubiak, Lenarcik, Skupień (75' Marcinkiewicz).


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jon ~Jon (Gość)20.06.2017 09:41

Myślałem że zakończyli sezon w sejfie xD

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat