Polonia rozbita w Kleszczowie

Czwartek, 01 czerwca 20174
Poloniści nie radzą sobie w tym sezonie z zespołami z czołówki, w środę przegrali z Omegą Kleszczów 0:5 (0:1). Piotrkowski zespół przyjechał do Kleszczowa bez kilku podstawowych zawodników.

Tylko początek tego spotkania był wyrównany, później gospodarze przejęli inicjatywę, nie potrafili jednak wykończyć stwarzanych przez siebie sytuacji. W 34. minucie spotkania strzelecką niemoc kleszczowian przełamał wreszcie Robert Tomesz. Przed przerwą poloniści mogli doprowadzić do wyrównania, ale Paweł Wiśniewski obronił strzał Mateusza Kowalskiego.

W drugiej połowie gospodarze kompletnie zdominowali swoich rywali. Strzelili jeszcze cztery bramki, choć mogło być ich znacznie więcej. Gdyby wykorzystali chociaż połowę stworzonych okazji to poloniści wyjechałaby z Kleszczowa z dwucyfrowym wynikiem.

W sobotę piotrkowianie podejmą Unię Skierniewice, początek tego spotkania o godzinie 17.00.

Omega Kleszczów 5:0 (1:0) PKS Polonia Piotrków Trybunalski
(34' Robert Tomesz, 49' i 73' Krzysztof Kowalski, 83' Piotr Janeczek, 88' - karny Paweł Kowalski)

Omega Kleszczów: Paweł Wiśniewski - Mateusz Roczek, Grzywiński, Lesiakowski, Niedbała, Belica (65' Szewczyk), Paweł Kowalski, (65' Smuga), Berg (65' Barański), Grabowski (65' Janeczek), Krzysztof Kowalski.

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Błażejewski - Mateusz Grzesiuk, Batata, Patryk Grzesiuk, Yermakov, Jakubiak, Mateusz Kowalski, Malicki (88' Marcinkiewicz), Lenarcik, Sulikowski, Cieślik.