Polonia popłynęła w Warcie

Poniedziałek, 20 marca 201711
Poloniści przegrali w drugim meczu rundy wiosennej z Jutrzenką Warta 1:2 (0:1), honorową bramkę dla piotrkowskiej drużyny zdobył Adrian Malicki.

Wynik tego spotkania otworzył w 35. minucie Kacper Jezierski, w drugiej połowie drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Stefan Potocki, kilka minut później Adrian Malicki strzelił honorowego gola dla piotrkowskiego zespołu. W najbliższą sobotę Polonia, która nadal okupuje ostatnie miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej, zmierzy się na własnym stadionie z zajmującą 10. miejsce Pilicą Przedbórz, początek tego spotkania o godzinie 15.00.

MKS Jutrzenka Warta 2:1 (2:0) PKS Polonia Piotrków Trybunalski
(35' Kacper Jezierski, 65' Stefan Potocki - 73' Adrian Malicki)

MKS Jutrzenka Warta: Jarecki - Dudek, Graczykowski, Jezierski (46' Rymarski), Kosecki, Kowalczyk, Maliszewski (90' Jurga), Marcioch (67' Sajda), Miller, Potocki (75' Młotkiewicz), Przezak.

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Błażejewski - Jarzembowski, Strzębski, Batata, Ornafa, Sulikowski, Jakubiak, Wrona (46' Kamocki), Kukulski (60' Skupień), Malicki, Cieślik (65' Patryk Grzesiuk).