Polonia odpadła z Pucharu Polski

Strefa FM Środa, 06 września 20172
Poloniści przegrali w środę z tomaszowską Lechią i zakończyli swój udział w Pucharze Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego na IV rundzie. Mecz zakończył się wynikiem 1:4 (0:2). Honorową bramkę dla piotrkowskiego zespołu strzelił Tomasz Wrona.

Ładuję galerię...

W pierwszej połowie poloniści stracili dwie bramki. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej części meczu Filip Błażejewski został pokonany po raz trzeci, zaledwie cztery minuty później pierwszą bramkę dla Polonii zdobył Tomasz Wrona. Później podopieczni trenera Roberta Grzesiuka mieli jeszcze kilka szans na zdobycie gola i gdyby im się to udało, do remisu brakowałoby im zaledwie jednej bramki, ostatnie słowo należało jednak do tomaszowian, wynik spotkania ustalił w 87. minucie spotkania Adam Patora.

- Myślę, że moi zawodnicy niczym dzisiaj nie ustępowali swoim rywalom, starali się grać jak równy z równym. Lechia zasłużenie odniosła tutaj zwycięstwo, ale pokazaliśmy się z dobrej strony i jestem zadowolony z postawy mojej drużyny. Brakuje nam jednak skuteczności, nie wykorzystujemy stwarzanych okazji, to już kolejny mecz, w którym mamy z tym problem, trzeba to zmienić – podsumował Robert Grzesiuk, trener Polonii.