Polonia i Concordia zgubiły punkty

Region Poniedziałek, 23 października 20172
Poloniści zremisowali ze Szczerbcem Wolbórz 3:3 (2:2), natomiast piłkarze UKS Concordia 1909 po raz pierwszy w tym sezonie przegrali mecz, pokonali ich zawodnicy IKS Inowłódź.

Podczas meczu pomiędzy Polonią a wolborskim Szczerbcem padło aż sześć bramek. Wynik spotkania otworzył Norbert Sypułek, a kilka minut później do piotrkowskiej bramki trafił Maciej Toma, ale jeszcze przed końcem pierwszej połowy poloniści zdołali odrobić straty. W 20. minucie meczu wyrównał Dawid Lenarcik, a tuż przed przerwą kolejną bramkę dołożył Adrian Malicki. Po zmianie stron na listę strzelców ponownie wpisali się Norbert Sypułek i Dawid Lenarcik, który ustalił wynik tego meczu. W następnej kolejce Polonia zmierzy się na wyjeździe z Zapałem Krzętów.

Jeszcze więcej bramek padło w meczu pomiędzy IKS Inowłódź a UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski. Do przerwy gospodarze wygrywali już 3:0, ale po zmianie stron piotrkowianie zdołali strzelić trzy bramki, piłkarze z Inowłodza dołożyli jednak jeszcze jedną i to oni ostatecznie zgarnęli trzy punkty. W następnej kolejce, na zakończenie rundy jesiennej, seniorzy Concordii zmierzą się u siebie z MGKS Drzewica. Będzie to mecz o tytuł mistrza jesienni. Obie drużyny wygrały w tej rundzie 9 meczów i poniosły jedną porażkę. Początek spotkania o godzinie 14.00 na głównej płycie Stadionu Miejskiego "Concordia".

PKS Polonia Piotrków Trybunalski 3:3 (2:2) Szczerbiec Wolbórz
(31', 72' Dawid Lenarcik, 44' Adrian Malicki - 20', 54' Norbert Sypułek, 26' Maciej Toma)

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Fresel - Bąbol, Cieślik, Patryk Grzesiuk (80' Rak), Jakubiak, Kamocki, Lenarcik (83' Kukulski), Malicki, Ornafa, Santos, Yermakov.

IKS Inowłódź 4:3 (3:0) UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
(15' Mariusz Stańczyk, 19' Bartłomiej Przybyłek, 23' Kacper Wieteska, 75' Dariusz Berc - 54' Mateusz Mamrot, 58' Robert Bora, 88' Dawid Cieślak)

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski: Grzegorczyk - Jagiełło, Adamczyk, Mamrot, Kubicki, Lipski (58' Bujakowski), Kępski, Mucha (70' Cieślak), Niepsuj, Bora, Karbowiak (65' Maluga).