Policyjny dozór za posiadanie narkotyków

PolicjaBełchatów Utworzono: Wtorek, 14 listopada 20172 5511
Bełchatowscy kryminalni zatrzymali 22-latka, który posiadał środki odurzające. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Ładuję galerię...

Policjanci do spraw zwalczania przestępczości narkotykowej weszli do mieszkania 22-letniego mieszkańca gminy Bełchatów. Z posiadanych informacji wynikało, że znajdują się tam narkotyki. Znaleziono kilkadziesiąt torebek w których znajdowało się ponad 194 gramy białego proszku z grupy amfetamin oraz ponad 35 gramów marihuany. Dodatkowo w mieszkaniu zabezpieczono 191 tabletek ecstasy oraz elektroniczną wagę kieszonkową. W działaniach pomagał przeszkolony pies do wykrywania środków odurzających i psychotropowych. 22-latek przyznał się do posiadania narkotyków, decyzją prokuratury zastosowano wobec niego policyjny dozór.


(źródło: KPP Bełchatów)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

420Lifestyle ~420Lifestyle (Gość)15.11.2017 10:28

ziolo najelpiej trzymac w słoiku

10


gosc1 ~gosc1 (Gość)15.11.2017 07:42

zalegizować marihunaen?w żadnych wypadku

31


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc