Policjanci ściągnęli desperata z torów

PolicjaTomaszów Utworzono: Czwartek, 14 września 20178 5190
Błyskawiczna interwencja policjantów uratowała życie 22-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa. Mężczyzna został ściągnięty z torowiska tuż przed jadącym pociągiem. Niestety jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy zdążył się okaleczyć. Policjanci odebrali mu nóż, założyli opatrunek na krwawiącą rękę i przekazali załodze pogotowia ratunkowego.
fot. policja

12 września o godzinie 20.30 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację, że na ulicy Kępa w rejonie „mostu żelaznego” jest mężczyzna, który prawdopodobnie próbuje popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast „na sygnale” pojechali na miejsce i sprawdzili nasyp kolejowy oraz torowisko. Zauważyli młodego mężczyznę siedzącego na torach. Trzymał w ręku nóż, którym się okaleczył. Policjanci zauważyli w oddali nadjeżdżający pociąg. Szybko ściągnęli desperata z torów. Udzielając mu pierwszej pomocy, przemyli ranę i założyli opatrunek uciskowy na krwawiącą rękę. Okazało się, że 22-latek był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1 promil. Mundurowi oddali go pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego. Młody człowiek tłumaczył swoje zachowanie zawodem miłosnym.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (8)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)14.09.2017 23:22

Dobrze, że go ściągnęli, bo nawet gdyby go pociąg nie zabił, to mógłby się chłop wykoleić...

00


gość ~gość (Gość)14.09.2017 07:11

Zawód miłosny ha ha pier.....l nie ta to inna

82


ggggk ~ggggk (Gość)14.09.2017 14:12

Chyba raczej zniszczyli mu życie, skoro facet się zabić.

11


fdgsdf ~fdgsdf (Gość)14.09.2017 09:17

po co się wtrącali?
Już nawet nie można się w spokoju zabić!
Co za kraj!!!

64


gość ~gość (Gość)14.09.2017 07:02

W tym Tomaszowie to ciągle kogoś okradną, pobiją, to ktoś wypadnie z okna, jakieś dziecko w wieku 3 lat ucieknie z domu ... to znów jakiś desperat chce wykoleić pociąg przy pomocy własnej osoby. Co to za dziwne miasto?

60


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc