Podsumowanie roku 2017 na koncercie w Moszczenicy

Strefa FMRegion Utworzono: Poniedziałek, 05 lutego 201831 7656
Samorząd powiatu piotrkowskiego podsumował miniony rok podczas koncertu noworocznego, który odbył się w moszczenickiej hali sportowej.

Ładuję galerię...

- To był dla nas dobry rok, przede wszystkim dlatego, że nawiązaliśmy szeroką współpracę z samorządami gminnymi i organizacjami społecznymi. Za największy sukces uważam to, że mieszkańcy są coraz bardziej aktywni i angażują się w społeczne inicjatywy - powiedział starosta Stanisław Cubała.

Wręczono również wyróżnienia dla najaktywniejszych działaczy i społeczników. - Doceniliśmy osoby najważniejsze na wsi, a więc sołtysów i koła gospodyń. To osoby, które dbają o rozwój małych społeczności i pielęgnują tradycje - dodał starosta.

 

W planach na rok 2018 znalazły się działania związane z profilaktyką zdrowotną. Samorząd powiatu przy wsparciu gmin chce zorganizować dla mieszkańców bezpłatne badania kardiologiczne i onkologiczne oraz promować aktywny tryb życia i zdrowe nawyki żywieniowe.

 

Na zgromadzonych w moszczenickiej hali gości czekały niespodzianki muzyczne w postaci wystąpień marszowo-koncertowej Orkiestry Milejów oraz Zespołu Pieśni i Tańca Gorzkowice. Pojawiła się także delegacja z zaprzyjaźnionego z powiatem piotrkowskim Równego na Ukrainie, a uwieńczeniem wieczoru był występ zespołu The Postman.


Zainteresował temat?

5

8


Komentarze (31)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

żalosne wydarzenie ~żalosne wydarzenie (Gość)05.02.2018 17:52

Tra-la-la - zabawa trwa, baloniki, orkiestra - to jest najważniejsze, a nie jakaś tam służba zdrowia.

143


ars.2 ~ars.2 (Gość)05.02.2018 17:27

Miejmy nadzieję, że to już ostatni odcinek hucpy.

183


97-300 97-300ranga05.02.2018 17:02

Fotka nr.2 mina Mazura bezcenna , on chyba jako jedyny na tym arbuzowym ugorze zdaje sobie sprawę z siły huraganu który nieubłaganie nadciąga.

196


Kargul ~Kargul (Gość)05.02.2018 16:32

Sami swoi. Pytanie ile to kosztowało? I dlaczego przez to brakuje na służbę zdrowia? Od leczenia są szpitale i przychodnie, od kultury domy kultury, a nie starosta bo dostał grant, zamiast dać grant szpitalom, sam organizuje badania kardiologiczne? Kompetencje ci panowie pomylili.

173


gość ~gość (Gość)05.02.2018 16:15

Dobrze że są takie imprezy to trochę widać tych radnych,bo pozatym to nikt by nie wiedział że wogole istnieją.Bawić się to każdy a robić nie ma komu.
Pani przewodnicząca co z drogą Gąski -Jeżów

153


reklama

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjštków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat