Podróż zakończył na słupie

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 16 października 201743 18217
W poniedziałkowe południe w Piotrkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedno z aut zatrzymało się na słupie energetycznym.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło około godziny 12.00 na ul. Słowackiego. - Kierująca oplem corsa, wyjeżdżając z parkingu, uderzyła w volkswagena, który następnie odbił się i uderzył w słup energetyczny. Kierowca volkswagena z urazem głowy został zabrany do szpitala. Kobieta prowadząca corsę była trzeźwa - informuje asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie. 


Dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśnia piotrkowska policja.

 


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (43)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)16.10.2017 17:46

Co za głupoty tu piszecie, aż szkoda to czytać :) Jako świadek mogę śmiało powiedzieć, ze kierująca kobieta Opla NIE uderzyła w Volkswagena, poniewaz na aucie tej kobiety by były jakies ślady uderzenia, a nie ma żadnych! Więc jak już coś piszecie, piszcie proszę coś porządnego i zgodnego z prawdą! Pozdrawiam.

81


gość ~gość (Gość)17.10.2017 07:35

Facet jadący vw to bohater.Zaryzykował życiem,żeby nie dopuścić do zderzenia z corsą.Pełny szacun dla dziadka...

21


gość ~gość (Gość)16.10.2017 22:35

Kierowca polo ominął babke i przydzwonił w słup,wybrap mniejsze zło bo podobno kobieta wiozła dzieci

21


znafca ~znafca (Gość)17.10.2017 07:22

EPI to Ep tamto, a prawda jest taka, że wszyscy jeździcie tak samo :D

53


MaNIEK ~MaNIEK (Gość)16.10.2017 19:08

Wieśniara w oplu EPI - wszystko jasne

914


Misjonarz ~Misjonarz (Gość)16.10.2017 14:48

Bogu ducha winny kierowca w szpital uz urazem głowy przez kobietę, która nie zachowała ostrożności....... brak słów.

213


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)16.10.2017 15:15

To chyba jakaś młoda babcia była i chciała się koniecznie z kimś stuknąć.

65


97-300 97-300ranga16.10.2017 19:53

Piotrkowskie ulice to horror w minionym tyg. na rondzie turbinowym klaksonem dyscyplinowałem kilkukrotnie szaleńców płci obojga bezczelnie próbujących spotkać się sam na sam ze zderzakiem mojego auta . W EP jednak na miano najgorszych kierujących pojazdami samochodowymi zasłużyły sobie bezapelacyjnie kobiety i to nie koniecznie blondynki , czasami odnoszę wrażenie że dokumenty prawa jazdy znalazły w paczce z chipsami .

94


gość ~gość (Gość)16.10.2017 21:44

Z relacji świadków to kobieta jadąca corsą wymusiła,do tego z tyłu wiozła dzieciaki,a dziadek chciał uniknąć z nią zderzenia odbił w prawo i wylądował na słupie.Dla mnie to bohater...

21


gość ~gość (Gość)16.10.2017 21:20

Do wiadomości wszystkich. Pani z corsy wyjechała nie zachowując ostrożności Panu z vw,a ten nie chcąc w nią uderzyć,skręcił i uderzył w słup. Takie są fakty i potwierdziła to policja na miejscu!

30