Poczytamy na trawie?

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 14 lipca 20170 1747
Małych i dużych Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza 29 lipca na wspólną zabawę w czasie festynu rodzinnego „Baśniowe czytanie na trawie”.

- Festyn odbędzie się w godz. 15.00 - 18.00 w parku im. ks. J. Poniatowskiego. Na wszystkich czekać będzie moc atrakcji. Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki - ależ Gustawie! wystąpi ze spektaklem "Brzydkie kaczątko", o dobry humor zadba klaun Rafał Mikołajewski, nie zabraknie wspólnych zabaw i konkursów, głośnego czytania i malowania twarzy – zachęcają pracownicy biblioteki.

 
Festyn jest kolejnym elementem, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, zadania "Kulturostrada", które realizuje MBP. Kolejne festyny zaplanowane są na 20 sierpnia, 2 i 16 września.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc