Poczytamy na trawie?

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 14 lipca 20170 1785
Małych i dużych Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza 29 lipca na wspólną zabawę w czasie festynu rodzinnego „Baśniowe czytanie na trawie”.

- Festyn odbędzie się w godz. 15.00 - 18.00 w parku im. ks. J. Poniatowskiego. Na wszystkich czekać będzie moc atrakcji. Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki - ależ Gustawie! wystąpi ze spektaklem "Brzydkie kaczątko", o dobry humor zadba klaun Rafał Mikołajewski, nie zabraknie wspólnych zabaw i konkursów, głośnego czytania i malowania twarzy – zachęcają pracownicy biblioteki.

 
Festyn jest kolejnym elementem, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, zadania "Kulturostrada", które realizuje MBP. Kolejne festyny zaplanowane są na 20 sierpnia, 2 i 16 września.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat