Płonący samochód na Piłsudskiego w Piotrkowie

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 28 grudnia 201712 20299
Piotrkowscy strażacy ugasili pożar samochodu osobowego marki Citroen. Auto zapaliło się w czwartek po 14:00 na ulicy Piłsudskiego przy ul. Sienkiewicza w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Na miejscu zjawili się też policjanci. Zanim spalone auto zostało odholowane kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.


Na szczęście nikomu nic się nie stało.


W Piotrkowie co jakiś czas dochodzi do spalenia się samochodów. O jednym z takich zdarzeń w październiku tego roku pisaliśmy TUTAJ


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (12)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.12.2017 14:58

Auto było prosto od mechanika odebrane.

10


gość ~gość (Gość)31.12.2017 16:38

Kompletnie debile tu piszą. Nie znacie człowieka a oceniacie. Po zdarzeniu odebrał auto z naprawy i od razu pożar. Sorry na ten nowy rok życzę wam tego samego

01


szumiDokola ..las ~szumiDokola ..las (Gość)28.12.2017 18:21

odszkodowanie pewnie chodziło albo to był zamach

23


gość ~gość (Gość)29.12.2017 09:52

Zwykle samochodowe nie starcza jak w miare szybko sie zareaguje to jestesmy w stanie ugasic auto sam jestem strażakiem i ugasilem auto ale samochodowa nie starczyla na szczescie byl niedaleko tartak i przemyslowa gasnica ugasilem

60


gość ~gość (Gość)28.12.2017 21:46

Ludzie przestańcie pisać brednie. Można dostać szału jak się to czyta! Po prostu usterka i bum. ALE DO POMOCY ŻEBY UGASIĆ NA POCZĄTKU AUTO TO NIE BYŁO NIKOGO, A PODOBNO KAŻDY MA GAŚNICĘ W SAMOCHODZIE. ZNIECZULICA SPOŁECZNA. DO ROBIENIA ZDJĘĆ TO PIERWSI DO POMOCY OSTATNI. Przykre bardzo i nie życzę nikomu.

180


a... a...ranga28.12.2017 19:03

Dotyczy to też Ferrari? ;)
Brednie gadasz panie, jak ktoś nie dba o samochód i jeździ starym złomem zespawanym z dwóch to i wieśwagen się zapali ;)

36


abc ~abc (Gość)28.12.2017 15:35

Kiedyś się mówiło: nie kupuję samochodu na literę F, lub z kraju na literę F.....

109