ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Plateau - twórcy "Projektu Grechuta" po raz pierwszy w Piotrkowie

Utworzono: Czwartek, 20 kwietnia 2017 3267
Mają na koncie pięć płyt i współpracę z Martyną Jakubowicz, Renatą Przemyk, Wojciechem Waglewskim, Adamem Nowakiem (Raz Dwa Trzy) czy Lechem Janerką. Zespół Plateau 28 kwietnia po raz pierwszy wystąpi w Piotrkowie.

Słyną z fantastycznych koncertów, których zagrali już ponad 600. Twórcy bestsellerowego albumu "Projekt Grechuta" (z odważnymi aranżacjami piosenek Marka Grechuty), autorzy przebojów "Niebezpiecznie piękny świt", "Nic nie pachnie jak Ty" (duet z Renatą Przemyk), czy "Niebanalnie" ale przede wszystkim Plateau to zespół, który potrafi zaczarować, wzruszyć i rozbawić do łez publiczność na żywo.

Ich koncerty są unikalnym połączeniem liryki, elementów kabaretowych z dużą dawką autoironii, i mimo stosunkowo rzadkiej obecności zespołu w mediach, często są wyprzedane do ostatniego miejsca. Występowali zarówno na otwarcie Przystanku Woodstock, jak i w Filharmonii Narodowej, Teatrze Roma, łódzkiej Atlas Arenie czy legendarnej Piwnicy Pod Baranami.


Czy podobnie będzie w Piotrkowie? Grupa wystąpi u nas 28 kwietnia (piątek) w klubie Sejf. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Bilety (20 zł) do nabycia w dniu koncertu od godz. 19.00. Rezerwacje miejsc - tel. 606 25 35 23.


Zainteresował temat?

6

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat