Piotrkowscy kickbokserzy nadal w czołówce

Kraj Poniedziałek, 19 marca 20186
Cztery medale wywalczyli zawodnicy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu K-1 Rules, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Na najwyższym stopniu podium stanął Tomasz Lasota, Andrzej Sabaciński i Damian Roll zdobyli srebrne krążki, a Adrian Dziubałtowski zajął trzecie miejsce.

Na najwyższym stopniu podium wśród juniorów starszych stanął Tomasz Lasota (kategoria wagowa -67 kg), który w finale pokonał Jacka Dawida (Gladiators Kick-Boxing Bełchatów), ponadto reprezentanci PSSW Tom-Center zdobyli dwa srebrne krążki oraz jeden brązowy. Drugie miejsce wśród seniorów zajęli Andrzej Sabaciński (kat. +91 kg), który przegrał w finale z Michałem Bławdziewiczem (Palestra Warszawa), a także Damian Roll (kat. -57 kg), który uległ Patrykowi Kuryłkowi (MKS Wicher Kobyłka). Ponadto Adrian Dziubałtowski zajął 3. miejsce wśród juniorów starszych (kat. -57 kg).

Tomasz Lasota został dodatkowo uznany za najlepszego zawodnika turnieju w swojej kategorii. Podczas tej imprezy Piotrków reprezentowali ponadto seniorzy: Daniel Dajcz (kat. -75 kg), Krzysztof Kowalski (kat. +91 kg) oraz Bartosz Rusiecki (kat. -67 kg).