Piotrkowianin zaczął od porażki

Piotrkowianin Poniedziałek, 24 kwietnia 201718
W pierwszym meczu o Puchar PGNiG Superligi podopieczni trenera Dmytro Zinchuka przegrali z Zagłębiem Lubin 27:29 (15:12), choć jeszcze dziewięć minut przez zakończeniem spotkania prowadzili pięcioma bramkami.

Piotrkowianie szybko wyszli na prowadzenie i ostatecznie zeszli do szatni z trzybramkową zaliczką. Po przerwie piotrkowscy szypiorniści jeszcze powiększyli przewagę i w pewnym momencie prowadzili już sześcioma bramkami, w ciągu ostatnich dziesięciu minut stracili jednak tę zaliczkę i przegrali ten mecz 27:29.

W najbliższy piątek, 28 kwietnia Piotrkowianin zmierzy się przed własną publicznością z Sandrą Spa Szczecin. Mecz rozpocznie się o 18:30. Wstęp wolny.

MKS Zagłębie Lubin 29:27 (12:15) MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

MKS Zagłębie Lubin: Małecki, Skrzyniarz - Moryto 9, Mrozowicz 6, Szymyślik 4, Czuwara 3, Bondzior 2, Stankiewicz 2, Bartczak 1, Kużdeba 1, Pietruszko 1, Dżono, Pawlaczyk, Wolski, Gudz.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Procho - Achruk 5, Pacześny 5, Swat 4, Woynowski 3, Surosz 3, Nastaj 2, Góralski 1, Andreou 1, Krawczenko 1, Makowiejew 1, Tórz 1, Mróz, Pożarek.

zorro ~zorro (Gość)27.04.2017 15:27

A ja wiem od ludzi z Kwidzyna że był dobry. I co mi teraz powiesz Mietek????

02

Wirny kibicpilki recznej ~Wirny kibicpilki recznej (Gość)25.04.2017 08:48

Pilitowski i Daćko byli powoływa i do kadry B za trenera Jednoroga i do młodzieżówki bramkarz Procho, za trenera Przy ylskiego do kadry juniorów. tylko Maciek i Marek. Pozdrawiam

02

Mietek ~Mietek (Gość)26.04.2017 19:34

Jeżeli ktoś kto podpisuje się nickiem "po studiach"(czyżby niespełnione marzenia) twierdzi,że p. Markuszewski to taki wspaniały trener to niech sobie przypomni jego osiągniècia w Głogowie i Wągrowcu. A wiem o tym od ludzi z Głogowa; gdzie też z ulgą pożegnali go zawodnicy. Podobnie chyba też było u nas. Wydaje mi się, że nawet niedoświadczony ale lubiany trener Zinczuk osiągnie z czasem znacznie więcej. Czyli panie "po studiach" więcej luzu, spokoju i wiary w nasz zespół. A stawianie po moim nicku znaków zapytania świadczy tylko o braku kultury. Bo Pan(ni) to niby kto taki. Ale żeby już więcej się "OSOBA" nie siliła na dalsze złośliwości to pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.

21

handball player ~handball player (Gość)26.04.2017 10:50

w 51 minucie prowadzili +5 i przegrali -2. Ciekawe, bardzo ciekawe. Dziwne są takie porażki. Wyniki w tym sezonie to już sprawa drugorzędna, jestem ciekaw zmian personalnych w nowym sezonie.

10

Mietek ~Mietek (Gość)24.04.2017 21:59

Ta osoba co ciągle biadoli o zwolnieniu p. Markuszewskiego to albo on sam albo ktoś z jego rodziny. Przecież ten facet kompletnie psuł atmosferę w drużynie i na pewno nie jest jego zasługą zwycìęstwo nad Płockiem tylko wynikiem wielkiej ambicji naszych zawodników i początkowego zlekceważenia przez przeciwników. A zwycięstwa przyjdą niedługo jak doświadczeni zawodnicy okiełznają "zapędy" młodzieży a trener ustawi hierarchię celów dla drużyny. Najpierw gra zespołowa a potem "popisy" indywidualne i będzie ok.

30

obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)24.04.2017 18:38

Pogratulować zwolnienia Markuszewskiego! Kto byl w Lubinie wszystko widział. Znów bałagan, chaos, nieprzemyślane decyzje- kolejny mecz oddany w końcówce z niezrozumiałych przyczyn. Brawo oby tak dalej!!!!!!!!!!!

05

obiektywny piotrkowianin II ~obiektywny piotrkowianin II (Gość)24.04.2017 20:51

Jakie byłoby miejsce w tabeli gdyby zredukować chociaż o połowę ilość frajersko przegranych meczów. Potencjał jest nawet w tym I ligowym składzie ale co z tego jak realizacja końcówek szwankuje. Co ten Markuszewski nabroił, że trzeba było go zwalniać za fantastyczny mecz z Wisłą i co się ostatnio dzieje z Makowiejewem , może jest nie w pełni zdrowy. Wydaje mi się że przydał by się nam taki trener jak Przybylski, aktualnie pracujący w Ostrowii a kiedyś doprowadził młodych: Daćkę i Pilitowskiego do kadry.