Piotrkowianin już trenuje

Strefa FM Utworzono: Środa, 04 stycznia 20176 2412
Zawodnicy Piotrkowianina spotkali się we wtorek na pierwszym po przerwie treningu. Podczas okresu przygotowawczego piotrkowscy szczypiorniści rozegrają prawdopodobnie aż 10 sparingów.

Ładuję galerię...

Trening poprowadzili Dmytro Zinchuk oraz Zbigniew Markuszewski, który ma stworzyć z dotychczasowym szkoleniowcem trenerski duet, choć jak sam zapowiada, jego partner być może jeszcze wróci na boisko.

 - Mam nadzieję, że Dima jeszcze wróci na boisko i będzie grającym trenerem. chciałbym z nim ściśle współpracować, tym bardziej, że wykonał tutaj kawał dobrej roboty. Spróbujemy zbudować ten zespół, mamy na to prawie trzy lata, bazując na obecnych zawodnikach można stworzyć drużynę na lata - podkreśla Zbigniew Markuszewski.

 - Ze względu na kontuzję straciłem dużo czasu, teraz powoli zaczynam treningi z chłopakami i mam nadzieję, że pomogę im na boisku - dodaje Dmytro Zinchuk.

Pierwsze mecze kontrolne Piotrkowianin rozegra 12-14 stycznia, jego rywalami będą wówczas: MMTS Kwidzyn, Gwardia Opole oraz czeska drużyna Házená Nové Veselí. W środę, 18 stycznia piotrkowski zespół zmierzy się we własnej hali z KSSPR Końskie, a  21-22 stycznia weźmie udział w turnieju w Ostrowie Wielkopolskim, w którym zagrają również: miejscowa Ostrovia, Gwardia Opole i KPR Legionowo. Z tym ostatnim zespołem piotrkowianie zmierzą się również 26 i 28 stycznia. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w Legionowie, a drugi w Piotrkowie. Ostatni sparing ma się odbyć 1 lutego w Piotrkowie. Przeciwnikiem Piotrkowianina będzie drużyna z pierwszej ligi. Niewiele później piotrkowscy szczypiorniści rozegrają pierwszy mecz ligowy, pierwotnie pojedynek Piotrkowianina z jedną najlepszych drużyn na świecie, Vive Tauronem Kielce miał się odbyć 8 lutego, ale najprawdopodobniej zostanie przełożony i zostanie rozegrany już 2 lutego, w Hali Relax.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fan sportu ~fan sportu (Gość)06.01.2017 13:08

Ale stypendia to dostają galante. Tylko za co pytam?

12


zwierz ~zwierz (Gość)05.01.2017 17:45

Trenują, czy nie i tak baty dostają i wstyd miastu przynoszą.

33


andrew ~andrew (Gość)05.01.2017 14:18

o co chodzi z tym szczukockim?

11


januszek ~januszek (Gość)04.01.2017 17:28

z Vive zagrają już 2 lutego, a ostatni sparing 1 lutego......

11


32 ~32 (Gość)04.01.2017 17:52

szczukocki bedzie gral

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat