Piotrkowianie kibicowali Polakom w Poznaniu

Kraj Sobota, 09 czerwca 201815
Wielu kibiców z naszego regionu kibicowało polskiej reprezentacji podczas meczu towarzyskiego Polska – Chile jaki został rozegrany w piątek w Poznaniu. Podopieczni Adama Nawałki zremisowali z południowoamerykańskim rywalem 2-2. Przypominamy, że mecze Polaków na MŚ w Rosji będzie można oglądać w Strefach Kibica w Piotrkowie i Sulejowie.

- Fajna atmosfera, szkoda, że  nie udało się wygrać. Widać było jednak u naszych w II połowie zmęczenie po treningu w Arłamowie. Mam  nadzieję, że świeżość odzyskają w pierwszym meczu z Senegalem na Mundialu – powiedział nam pan Stanisław z Piotrkowa.

W Poznaniu spotkaliśmy też kibiców z Radomska i Tomaszowa Mazowieckiego, którzy mocno dopingowali polskich piłkarzy. Na stadionie Inea usiadło łącznie ponad 41.000 osób.

- Jesteśmy na pewnym etapie przygotowań. Jest dużo do poprawy i dużo do analizy po tym meczu. Tej świeżości jeszcze nie ma – mówił po meczu Robert Lewandowski.

- W I połowie ta gra wyglądała lepiej, zarówno w defensywie jak i w rozgrywaniu piłki – podkreślał Wojciech Szczęśny.

Bramki dla Polaków w meczu z Chile zdobyli Robert Lewandowski i Piotr Zieliński. Pierwsze spotkanie na MŚ w Rosji nasi piłkarze rozegrają z Senegalem 19 czerwca, początek o 17:00. Będzie je można zobaczyć w Strefach Kibica w Piotrkowie i Sulejowie. Pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ.

Posłuchaj wypowiedzi piłkarzy po meczu. Mówią kolejno: Robert Lewandowski, Piotr Zieliński i Grzegorz Krychowiak.