Piotrków. Powalone drzewa, złamane słupy

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 13 lipca 201733 28446
Dwa złamane słupy, uszkodzone samochody, powalone drzewo - to efekt wichury jaka przeszła w czwartek rano nad Piotrkowem.

Ładuję galerię...

To wszystko przy ulicy Batorego. Strażacy pocięli powalone drzewo, aby umożliwić przejazd. Jednak złamane słupy uszkodziły kilka pojazdów. Teraz do pracy wezmą się służby energetyczne. Wiatr zerwał także linię energetyczną przy ulicy Wolborskiej.

 

 


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (33)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

112 ~112 (Gość)15.07.2017 20:39

Powalone drzewa, złamane słupy HA HA HA jedno drzewo i ze dwa slupy artykol jakby traba powietrzna przeszla.

00


mcclay mcclayranga15.07.2017 19:37

Tylko niech sobie ktoś nie pomyśli że słupy " złamały " się od wiatru ;)

00


Pralinka ~Pralinka (Gość)13.07.2017 09:48

Skromne zdanie ale logiczne. Na wyzwolenia trwa przycina bocznych gałązek a drzewa o 6 M wyższe od bloków ale cóż są mądrzejsi. Poza tym są gatunki drzew które się do przestrzeni miejskiej nie nadają że względu na kruchosc czy rozmiar np topole.

142


Lider ~Lider (Gość)13.07.2017 09:38

Bo moim skromnym zdaniem drzewa w mieście nie powinny być wyższe od latarni miejskich.
Był by spokój. Ale to tylko moje zdanie.

135


mom ~mom (Gość)13.07.2017 07:42

To są skutki 40-to letniego zakazu/ograniczeń wycinki drzew. Tereny miejskie to nie skansen drzew, po to są lasy które powinniśmy szanować. Zdjęcia pokazują kondycję powalonego drzewa. Dlaczego ono jeszcze tam stało - oczywiście, zakaz wycinki i chore przepisy, i wielkie strajki psełdo ekologów. Kto zapłaci za szkody? ? ? Ile jest jeszcze drzew o podobnej kondycji?

1713


Etrusk ~Etrusk (Gość)13.07.2017 20:25

Dobrze, że już posadzono nowe, młode drzewa. Najlepsze są klony i graby. Topole nadają się tylko do wycinki, to stare, kruche drzewa. Wypadałoby również wymienić chodnik przy okazji. Cała jedna strona ulicy Batorego to asfaltowy chodnik, który zalewa glebę , na której mogłyby rosnąć drzewa. Właściwie cały ten teren ma pecha do inwestora. Piotrkovia popada w ruinę. Szkoda.End

21


Fred ~Fred (Gość)13.07.2017 20:08

Ze zdjęć wynika że jedno drzewo i jeden słup

30


Proboszcz ~Proboszcz (Gość)13.07.2017 10:14

Gdzie zgłosić uszkodzony słup energetyczny?

22


pacjent ~pacjent (Gość)13.07.2017 07:36

Ludzie, gdyby Wam uszkodziło auto to byście głupot nie pisali

151


Kto za to bierze pieniądze? ~Kto za to bierze pieniądze? (Gość)13.07.2017 10:08

Szkoda, że nie było tam zaparkowanego samochodu jakiegoś pracownika piotrkowskiego magistratu. Tych starych topoli by już nie było :-) a i żywopłot wzdłuż drogi i chodnika byłby przycięty bo ostatnio to tuż przed wizytą Dudy coś przycinali.

171