Piotrków i Opole na 800-lecie

ePiotrkow Utworzono: Środa, 04 października 20171 1067
Od 1 października w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim prezentowane są wystawy plastyczne i fotograficzne "Piotrków Trybunalski na 800-lecie" oraz prace powstałe po wizycie w Opolu "Opole na 800-lecie ".

Są to prace wykonane przez uczestników projektu "Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy", dofinansowanego ze środków ministra kultury i dziedzictwa narodowego. W czasie ekspozycji (od 1 do 15 października) zwiedzający mają możliwość oddania głosów na ich zdaniem najlepsze prace plastyczne i fotograficzne. Autorom zwycięskich prac zostaną wręczone nagrody.

 

Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do swojej siedziby przy ul. Słowackiego 13 w godz. 9.00 - 19.00.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Z czym do ludzi? ~Z czym do ludzi? (Gość)05.10.2017 09:12

Piotrków jest 800 lat za Opolem!

12


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc