Piotrków górą podczas gali w Warszawie

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 30 czerwca 20178 13203
4 statuetki tzw. "Pytlasów" odebrali przedstawiciele AKS Wrestling Team Piotrków podczas gali podsumowującej pierwszy sezon Krajowej Ligi Zapaśniczej w zapasach. Uroczystość odbyła się w czwartek w Warszawie.

Ładuję galerię...

Galę prowadził piotrkowianin Darek Ślęzak, wśród gości było wielu obecnych i były mieszkańców miasta w tym dwukrotny mistrz świata w zapasach Bogdan Daras. Był prezes Piomy Odlewni, piotrkowskiej firmy, która jest jednym z głównym sponsorów KLZ. Nie zabrakło również prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka. - Sądząc po ilości publiczności, która przychodzi na mecze liga to formuła całkowicie trafiona. Kibicujemy AKS-owi, żeby powtórzył sukces także w kolejnym sezonie - mówił w rozmowie ze Strefą FM. - Ten sukces niewątpliwie świetnie się wpisał w jubileusz 800-lecia miasta - dodał K. Chojniak.

 

Przypomnijmy, że AKS Wrestling Team został mistrzem Polski przegrywając tylko jeden mecz. Prezes klubu Michał Jaworski cieszył się z faktu, że w Piotrkowie jest świetny klimat na zapasy. - Cały nasz start był sygnowany 800-leciem miasta. Cieszę się, że udało nam się odwięczyć za pomoc jaką otrzymaliśmy od władz Piotrkowa. Myślę, że wszystkim się podobało, w tym panu prezydentowi, którego obecność na gali jest potwierdzeniem tego, że zapasy coś w Piotrkowie znaczą.

 

"Pytlasy" otrzymali m.in.: Katarzyna Mądrowska (odkrycie sezonu), Michał Jaworski, Paweł Grzybicki, Marcin Cejnóg, Dariusz Kowalczyk - najlepsi managerowie, Roksana Zasina - najlepsza zawodniczka. Poza tym statuetkę za najlepszy mecz AKS WT z Unią Racibórz odebrał prezes Michał Jaworski.

 

Łącznie "Pytlasy" przyznano w 10 kategoriach.

 

Krajowa Liga Zapaśnicza w pierwszym sezonie liczyła 6 zespołów, w nowym będzie to już 8 drużyn. KLZ to jedyna profesjonalna liga zapaśnicza na świecie.

 

Ryszard Wolny, wiceprezes Polskiego Związku Zapaśniczego, mistrz olimpijski z Atlanty

 

 


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

badzers;s ~badzers;s (Gość)30.06.2017 20:46

ta kolezanka w czerwony co ona wyczynia na wersalce to szok

50


wal ~wal (Gość)01.07.2017 08:24

Kolejna okazja żeby "jajco" mógł się wypromować

50


97-300 97-300ranga30.06.2017 12:25

Siema " łysy".

30


kret ~kret (Gość)30.06.2017 12:10

panie moderatorze szkoda ,że pan wszystkich wpisów nie publikuje

Moderator: Chciałbym, ale nie mogę. Z wnioskami o udostępnienie adresu IP bym się nie połapał!

24


kibic ~kibic (Gość)30.06.2017 11:12

K.Chojniak wielki kibic zapasów pojawił się na meczu wtedy gdy była transmisja w TVP

111


Aks fan ~Aks fan (Gość)30.06.2017 08:41

Statuetkę za najlepszego zawodnika w stylu klasycznym otrzymał Arkadiusz "Salto" Kułynycz AKS WRESTLING TEAM, gratulacje!

73


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat