Piotrków górą podczas gali w Warszawie

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 30 czerwca 20178 12312
4 statuetki tzw. "Pytlasów" odebrali przedstawiciele AKS Wrestling Team Piotrków podczas gali podsumowującej pierwszy sezon Krajowej Ligi Zapaśniczej w zapasach. Uroczystość odbyła się w czwartek w Warszawie.

Ładuję galerię...

Galę prowadził piotrkowianin Darek Ślęzak, wśród gości było wielu obecnych i były mieszkańców miasta w tym dwukrotny mistrz świata w zapasach Bogdan Daras. Był prezes Piomy Odlewni, piotrkowskiej firmy, która jest jednym z głównym sponsorów KLZ. Nie zabrakło również prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka. - Sądząc po ilości publiczności, która przychodzi na mecze liga to formuła całkowicie trafiona. Kibicujemy AKS-owi, żeby powtórzył sukces także w kolejnym sezonie - mówił w rozmowie ze Strefą FM. - Ten sukces niewątpliwie świetnie się wpisał w jubileusz 800-lecia miasta - dodał K. Chojniak.

 

Przypomnijmy, że AKS Wrestling Team został mistrzem Polski przegrywając tylko jeden mecz. Prezes klubu Michał Jaworski cieszył się z faktu, że w Piotrkowie jest świetny klimat na zapasy. - Cały nasz start był sygnowany 800-leciem miasta. Cieszę się, że udało nam się odwięczyć za pomoc jaką otrzymaliśmy od władz Piotrkowa. Myślę, że wszystkim się podobało, w tym panu prezydentowi, którego obecność na gali jest potwierdzeniem tego, że zapasy coś w Piotrkowie znaczą.

 

"Pytlasy" otrzymali m.in.: Katarzyna Mądrowska (odkrycie sezonu), Michał Jaworski, Paweł Grzybicki, Marcin Cejnóg, Dariusz Kowalczyk - najlepsi managerowie, Roksana Zasina - najlepsza zawodniczka. Poza tym statuetkę za najlepszy mecz AKS WT z Unią Racibórz odebrał prezes Michał Jaworski.

 

Łącznie "Pytlasy" przyznano w 10 kategoriach.

 

Krajowa Liga Zapaśnicza w pierwszym sezonie liczyła 6 zespołów, w nowym będzie to już 8 drużyn. KLZ to jedyna profesjonalna liga zapaśnicza na świecie.

 

Ryszard Wolny, wiceprezes Polskiego Związku Zapaśniczego, mistrz olimpijski z Atlanty

 

 


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (8)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

badzers;s ~badzers;s (Gość)30.06.2017 20:46

ta kolezanka w czerwony co ona wyczynia na wersalce to szok

50


wal ~wal (Gość)01.07.2017 08:24

Kolejna okazja żeby "jajco" mógł się wypromować

50


97-300 97-300ranga30.06.2017 12:25

Siema " łysy".

30


kret ~kret (Gość)30.06.2017 12:10

panie moderatorze szkoda ,że pan wszystkich wpisów nie publikuje

Moderator: Chciałbym, ale nie mogę. Z wnioskami o udostępnienie adresu IP bym się nie połapał!

24


kibic ~kibic (Gość)30.06.2017 11:12

K.Chojniak wielki kibic zapasów pojawił się na meczu wtedy gdy była transmisja w TVP

111


Aks fan ~Aks fan (Gość)30.06.2017 08:41

Statuetkę za najlepszego zawodnika w stylu klasycznym otrzymał Arkadiusz "Salto" Kułynycz AKS WRESTLING TEAM, gratulacje!

73


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc