Piotr Kępski młodzieżowym mistrzem Polski

Strefa FM Niedziela, 28 września 20145
Pięć medali: jeden złoty, jeden srebrny i trzy brązowe wywalczyli reprezentanci piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbyły się w Piotrkowie.
Na najwyższym stopniu podium Piotr Kępski i trener Henryk GrabowieckiNa najwyższym stopniu podium Piotr Kępski i trener Henryk Grabowiecki

Pojedynki zapaśników można było podziwiać w sobotę, 27 września w hali „Relax”. Złoty medal w kat. 80 kg zdobył Piotr Kępski. - Byłem bardzo dobrze przygotowany do tych zawodów, to zasługa trenera, Henryka Grabowieckiego – powiedział zdobywca złotego medalu.

Srebrny krążek w kat. 85 kg zdobył Kamil Dzitkowski, natomiast brązowe medale wywalczyli: Dawid Szkodziński – kat. 59 kg, Dawid Pawlik – kat. 98 kg oraz Kamil Tarnawski – kat. 130 kg.

W klasyfikacji klubowej wygrał RCSZ Olimpijczyk Radom - 92 pkt., na drugim miejscu uplasował się piotrkowski AKS - 84 pkt., a na trzecim KS Sobieski Poznań 83 pkt.