Piotr Grabowski: "Wygramy wybory i wdrożymy program rozwoju"

Strefa FMŁódzkie Utworzono: Wtorek, 02 stycznia 201864 4918
Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje kampanię przed tegorocznymi wyborami samorządowymi. Jednym z członków zespołu programowego jest radny Sejmiku Województwa Łódzkiego Piotr Grabowski, który był gościem Strefy FM.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

- Mamy szansę, by dokonać procesu akceleracji, czyli przyspieszenia rozwoju gospodarczego w całym województwie, ale też w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. Pozytywne tendencje, które są widoczne dla każdego na poziomie makroekonomicznym, chcemy przełożyć na poziom polityki regionalnej. Intensywne działania w tym kierunku rozpoczniemy tuż po wygranych wyborach - powiedział Piotr Grabowski na antenie Strefy FM.


Jego zdaniem korzystny wpływ na rozwój regionu będą mieć: budowa odkrywki Złoczew oraz ulokowanie przy granicy województwa Centralnego Portu Komunikacyjnego w Stanisławowie.


Zainteresował temat?

7

6


Komentarze (64)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)02.01.2018 15:24

Chojniak dogaduje się z pisowymi. Wszystko zrobi, żeby zachować korytko!

167


gość ~gość (Gość)04.01.2018 09:01

,, Ale PO, już było i nie wróci więcej. ..."-Maryla.

32


złomy ~złomy (Gość)02.01.2018 22:02

Czy to ten Pan jest z Gorzkowic? Dlaczego jest w radzie nadzorczej MZK opłacanej z podatków piotrkowian?

133


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)02.01.2018 23:34

Cytuję:
Intensywne działania w tym kierunku rozpoczniemy tuż po wygranych wyborach - powiedział Piotr Grabowski


Bardzo zgrabnie i dyplomatycznie ujęte; właściwie to taki uniwersalny przedwyborczy tekst pasujący do każdej partii. Znaczy to mniej więcej tyle, co: zrobimy wam dobrze, ale DOPIERO PO wygranych wyborach.
Brawo!
;)

90


~gość ~~gość (Gość)03.01.2018 13:27

jeszcze nie wdrożyli "naprawy" służby zdrowia a już coś następnego chcą zepsuć,

43


gość ~gość (Gość)03.01.2018 08:52

Panie Grabowski droga wojewódzka nr 742 na odcinku Bąkowa Góra-Dęba to wizytówka województwa!Jedna wielka dziura!

82


ale heca ~ale heca (Gość)03.01.2018 10:39

w ilu radach nadzorczych jest ten pan?

84


jaki taki ~jaki taki (Gość)03.01.2018 11:59

pan strażnik miejski już się zaczyna kręcić koło pisowców coś w tym musi być chorągiewka szkoda mi ciebie kolego

65


wojciech ~wojciech (Gość)02.01.2018 17:52

niech sobie przypomnę ile to ostatnio wyborów uzupełniających przegraliście pisiory ? Aha, wszystkie, no tak ! no to szykujcie się na kolejne ! ludzie mają was dosyć po dwóch latach ! pa pa !

2716


oko ~oko (Gość)03.01.2018 08:17

Psy szczekają, karawana idzie dalej

111