Pijany denstysta wyrwał pacjentowi jedynkę

ePiotrkow Utworzono: Środa, 19 czerwca 20135 3132
Miał wyszlifowywać zęby. Gdy coś poszło nie tak - wyrwał pacjentowi jedynkę. Dentysta - sadysta, którego zatrzymali radomszczańscy policjanci miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie.

28-latek umówił się na wizytę w jednym z gabinetów stomatologicznych mieszczących się na obrzeżach Radomska. Zabieg miał polegać na przygotowaniu górnych jedynek i dwójek do założenia na nie koron oraz na pobraniu wycisku. Zaraz po podaniu znieczulenia stomatolog rozpoczął szlifowanie zębów. Kiedy stwierdził, że zęby nie wyglądały jeszcze odpowiednio dobrze, podawał pacjentowi kolejną porcję znieczulenia i dalej szlifował. Podczas zabiegu przerażony pacjent nabrał podejrzeń, że stomatolog jest pijany. Taką informację wysłał esemesem do narzeczonej. Po kilku minutach 28-latek zobaczył, jak jego górna jedynka ląduje w koszu.


Wtedy miarka się przebrała. Pokrzywdzony zażądał wydania dokumentacji medycznej, ale jej nie dostał. Mało tego, stomatolog zabarykadował się w gabinecie i nie chciał otworzyć drzwi. W tej sytuacji 28-latek wraz z narzeczoną zwrócił się o pomoc do policjantów. Już po chwili para pojechała do innego gabinetu stomatologicznego, gdzie rana po zębie została odpowiednio zabezpieczona. Tam też okazało się, że kilka zębów zostało zeszlifowanych, a leczenie będzie zapewne kosztowne. Policjanci zbadali stan trzeźwości 50-letniego stomatologa. Mężczyzna miał w organizmie 2,7 promila alkoholu. Pobrano od niego krew do dalszych badań.


Stomatolog  za narażenie zdrowia i życia pacjenta moze usłyszeć zarzuty zagrożone karą nawet do trzech lat pozbawioenia wolności.


(Strefa FM)


Zainteresował temat?

10

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

CockS CockSranga19.06.2013 17:41

A myślałem że nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć, a tu proszę taki przypadek. Sytuacja tak groteskowa że aż śmieszna oczywiście nie dla tego pacjenta. Ale zamiast kary sąd powinien nakazać zapłacić za naprawę tego "błędu" plus odszkodowanie moralne, o zawieszonej licencji o ile taka wgl owy stomatolog posiadał nawet nie wspomnę...

00


Al Bundy Al Bundyranga19.06.2013 16:16


"bez-znieczulenia" napisał(a):
Takiemu dentyście powinni za karę wyrwać wszystkie zęby bez znieczulenia. To byłaby dopiero adekwatna kara.


Bez sensu. W ten sposób byłoby dwóch "odzębionych", a poszkodowanemu nikt by straty nie zrekompensował. Dentyści do biednych nie należą, więc powinien pokryć facetowi koszty naprawy uzębienia w INNYM gabinecie. Najlepiej, żeby facet wstawił sobie na jego koszt implanty - cena jest taka, że pan dentysta wytrzeźwiałby od razu i nabrał stałej awersji do alkoholu. Co komu po tym, jeśli go zamkną? No co???

00


dentysta sadysta ~dentysta sadysta (Gość)19.06.2013 13:58

Kacuje, świdruje,
pacjentów drutuje.
A w bieli pościeli
przelicza, rachuje.
Dentysta, sadysta
Sadysta, dentysta
Dentysta, sadysta
Sadysta, dentysta
W nocy śni, śni o krwi,
wstaje dzień, jest jak cień.
Zmęczony, zmroczony
dentysta szalony.
Dentysta, sadysta
Sadysta, dentysta
Dentysta, sadysta
Sadysta, dentysta
Pobije dla draki,
wybija mleczaki.
Za same siekacze
zarobił na daczę.
Dentysta, sadysta
Sadysta, dentysta
Dentysta, sadysta
Sadysta, dentysta
Z trzyletniej dziewczynki
wyrywa jedynki.
Gdy czuje zmęczenie,
katuje korzenie.
Dentysta, sadysta
Sadysta, dentysta
Dentysta, sadysta
Sadysta, dentysta
Z zawiści, po złości
da wiertłem po kości.
Zakleszczy, wyrywa,
z paszczęki ubywa.
Dentysta, sadysta
Sadysta, dentysta
Dentysta, sadysta
Sadysta, dentysta

00


bez znieczulenia ~bez znieczulenia (Gość)19.06.2013 13:45

Za wyrwanie w znieczuleniu zęba nie pójdzie siedzieć. Takiemu dentyście powinni za karę wyrwać wszystkie zęby bez znieczulenia. To byłaby dopiero adekwatna kara. Szlifował i szlifował w końcu gdy nie było już co szlifować to wyrwał. Powinniście napisać gdzie jest ten gabinet żeby inni tam nie trafili przez przypadek.

00


Xmen ~Xmen (Gość)19.06.2013 13:39

ale jajca

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat