Pijana matka zatrzymana przed blokiem w centrum Piotrkowa

ePiotrkow Utworzono: Wtorek, 25 lipca 201736 18304
Dwoje małych dzieci pod opieką pijanej matki – takie zgłoszenie otrzymała w poniedziałkowy wieczór piotrkowska policja. Informacja ta potwierdziła się.

Zgłaszający sprawę policji zauważył kobietę przed blokiem przy ul. Słowackiego (okolice uczelni). Kiedy na miejsce dotarli funkcjonariusze okazało się, że pod opieką 26-latki było dwoje małych dzieci - 4-letni chłopiec i 2-letnia dziewczynka. Jak wykazało badanie, kobieta miała 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci o sprawie powiadomili sąd rodzinny. Dzieci trafiły do Domu Dziecka.

 

Jak poinformowała nas rzecznik piotrkowskiej Komendy, postępowanie w tej sprawie będzie prowadzone w kierunku ewentualnego narażenia dzieci na niebezpieczeństwo.


Zainteresował temat?

10

0


Komentarze (36)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

97-300 97-300ranga25.07.2017 15:17

~Ja (Gość)
Biedne dzieci... co to za matka? - - -> Matka Polka.

83


Anna ~Anna (Gość)25.07.2017 15:57

Panie sam na sam. Czasem lepsza jest rodzina zastępcza niż rodzona matka.

82


Geograf ~Geograf (Gość)25.07.2017 12:20

Koło uczelni to centrum Piotrkowa ? zdawało mi się że centrum bardziej koło klasztoru o.Bernardynów (chyba że chodzi o wiejskie centrum Piotrkowa)

1624


#ap# ~#ap# (Gość)26.07.2017 09:18

Przed 500+ plus tez byl alkohol i też przydarzaly sie takie sytuacje wiec. Kto twierdzi ze 500+ jest sprawca jest w bledzie bo niektorym to baardzo pomogło i dzieci ktore kiedys nie mialy na loda teraz sa wdzieczni...

23


Ona ~Ona (Gość)25.07.2017 21:40

Ogarnijcie sie

10


Zuza ~Zuza (Gość)25.07.2017 21:25

Doigrała się wreszcie...

31


gbg ~gbg (Gość)25.07.2017 17:14

Po przejrzeniu portalu stwierdzam, że @ Ares1 to rasowy troll. Uprzedzając Odpowiedź @Aresa1: -Nieważne co Ty o tym myślisz, ludzie tego typu określani są mianem trolla. Sorry za kom. nie na temat.

34


gość ~gość (Gość)25.07.2017 12:34

Na pewno szła zapisać dzieci na uczelnię.

1113


sam na sam ~sam na sam (Gość)25.07.2017 13:57

Dawniej wracało się z dziećmi po kilku głębszych z imienin u znajomych i nikt z tego nie robił problemu. Teraz idąc na imieniny trzeba dzieci zostawiać w domu albo z teściową żeby się nie narazić na odebranie dzieci rodzicom i oddanie do Domu Dziecka albo do rodziny zastępczej nie zawsze odpowiedzialnej.

2510


df ~df (Gość)25.07.2017 13:53

wóda ryje banie

75