Pięć osób rannych w wypadku pod Piotrkowem [aktualizacja]

ePiotrkowRegion Utworzono: Sobota, 30 grudnia 2017122 61805
Pięć osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w sobotę 30 grudnia ok. godz. 14 na drodze krajowej nr 91 w Longinówce w gminie Rozprza. Przez godzinę droga była całkowicie zablokowana. Niestety jedna z osób poszkodowanych zmarła w szpitalu.

Ładuję galerię...

 

Dwa pojazdy jechały od strony Rozprzy w kierunku Piotrkowa. 44-letni piotrkowianin kierujący samochodem mitsubishi carisma zatrzymał się na skrzyżowaniu, by skręcić w lewo, natomiast drugi pojazd (również carisma, którą kierował 23-letni piotrkowianin) wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania, doszło do zderzenia.

 

Oba auta wylądowały w rowie. Kobieta – pasażerka jednego z aut - została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a czterej mężczyźni trafili do piotrkowskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pojawili się też strażacy, którzy pomagali dostać się do rannych.

 

- Zarówno w jednym, jak i w drugim samochodzie wykonaliśmy dojście do poszkodowanych przy użyciu narzędzi hydraulicznych – mówi kpt Sebastian Jeż z Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie.

 

44-letni piotrkowianin, kierowca jednego z samochodów, nie przeżył wypadku. 

 


Zainteresował temat?

12

0


Komentarze (122)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.01.2018 09:41

Kto to był? I kto w końcu kierował?

20


gość ~gość (Gość)02.01.2018 20:15

To był ojciec i mąż 3 córek. Wyrazy współczucia dla całej rodziny zmarłego. :(

50


gość ~gość (Gość)02.01.2018 20:48

Przepraszam.zginął kierowca auta wyprzedzanego czy wyprzedzajacego :( !?

12


gość ~gość (Gość)02.01.2018 22:19

Będąc kierowcą tak naprawdę trzeba mieć oczy naokoło głowy.Ty będziesz uważać,ale ktoś inny nie i o nieszczęście nie trudno.Często za dużo brawury i zbytniej pewności siebie na drodze gubi.Śmierć człowieka na sumieniu do końca życia,choć patrząc na wiek sprawcy(23l.)to pewnie po nim spłynie.A jakie obrażenia odniósł nasz "as" szosy?Bo o nim cisza jakoś?

40


takijeden ~takijeden (Gość)02.01.2018 20:56

Pasażerka, kierująca. Jak widać dla niektórych to bez różnicy. Jak łatwo wydaje się opinie bez sprawdzenia.

20


obserwator ~obserwator (Gość)02.01.2018 10:23

Powinni Wam zamknąć możliwość komentowania, bo aż czasem trudno uwierzyć, że opinie wypisuje gatunek wyposażony w mózg.

114


gość ~gość (Gość)30.12.2017 22:02

Do kk - normlanie, jeśli sie puszcza kierunek 2 sekundy wczesniej to tak jest, ja wiem że źle że wyprzedzala na skrzyżowaniu ale jesli by puscili kierunek 50 m wczesniej mogłoby do wypadku nie dojść takie są moje przypuszczenia

112


noo ~noo (Gość)02.01.2018 17:50

Nooo, jak tak o sprawie rozstrzyga policjant z drogówki z gwiazdkami, to ja się boję.

31


gość ~gość (Gość)02.01.2018 15:13

Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. Taki młody człowiek.

40


gość ~gość (Gość)02.01.2018 09:37

Współczuję Asi i całej rodzinie zmarłego kierowcy koleżanka z pracy

110