Pasowanie przedszkolaków w "szesnastce"

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 24 listopada 20176 2977
Przedszkole Samorządowe nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Daniłowskiego 2 świętowało w piątek z okazji uroczystego pasowania nowych podopiecznych - Nowy rok szkolny w nowej lokalizacji daje nam możliwości rozwoju - cieszy się dyrekcja placówki.

Ładuję galerię...

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:00, pojawili się na niej przedstawiciele Urzędu Miasta na czele z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem. Obecne były także władze placówek i instytucji oświatowych działających na terenie Piotrkowa, pracownicy przedszkola i rodzice. Nowo mianowane przedszkolaki, jeszcze zanim zostały oficjalnie pasowane, zaprezentowały swoje talenty aktorskie w części artystycznej.

 

- To zdecydowanie zmiana na lepsze, mamy więcej możliwości dla rozwoju dziecka, większe przestrzenie, plac zabaw... Przedszkole jest większe, były trzy grupy, teraz jest pięć. Dziś jest okazja, by zainaugurować działalność przedszkola w nowej lokalizacji i chcemy się podzielić radością z zaproszonymi gośćmi - tłumaczy dyrektor Alina Rataj.

 

Od początku roku szkolnego 2017/18 w przedszkolu przebywa 120 dzieci. W roku ubiegłym było to jedynie 75 przedszkolaków. Wcześniej placówka funkcjonowała na parterze wieżowca przy ulicy Słowackiego.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

M_teusz ~M_teusz (Gość)25.11.2017 09:20

Mały błąd przedszkole mieści się na Daniłowskiego 3 a nie 2 :)

10


gość ~gość (Gość)24.11.2017 19:39

Panie Witku.Czytajac ten komentaz Pana nie wiadomo czy sie smiac czy płakac.Jaka Pana wiedza jest ułomna na temat przedszkola.Oby wiecej takich imprez rozwojowych

40


Witek ~Witek (Gość)24.11.2017 16:56

Zamiast uczyć dzieci to urządzają imprezki tak wygląda nowoczesne nauczanie by przyszły niewolnik nic nie umiał

14


gość ~gość (Gość)24.11.2017 17:21

Panie Witku to jest przedszkole tam się jeszcze dzieci bawią ....a żeby wystąpić musiały się na prawdę dużo nauczyć...

40


q ~q (Gość)24.11.2017 17:20

Witek, nie doczytałeś. To o przedszkolu jest. O trzyletnich dzieciakach.

40


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc