"Orzeł, Matka, Jabłko, Krzyż" - wystawa w Ośrodku Działań Artystycznych

ePiotrkow Utworzono: Wtorek, 05 grudnia 20170 990
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy Magdaleny Lary „Orzeł, Matka, Jabłko, Krzyż…”

Wernisaż odbędzie się 8 grudnia o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wystawa czynna będzie do końca roku.

 

Magdalena Lara ur. się w 1991 w Piotrkowie Trybunalskim, jest absolwentką studiów magisterskich Wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2016), Wydziału Malarstwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (2014), absolwentką i doktorantką studiów kulturoznawczych w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Realizuje projekty w różnorodnych mediach – malarstwie, instalacji, fotografii, aplikacjach mobilnych. Od 2014 roku zaangażowana jest w badanie polskiej tożsamości i popkultury narodowej, manipulacji i inwigilacji władzy.

 

Wystawa zostanie zorganizowana w ramach cyklu „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko”.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat