"Orzeł, Matka, Jabłko, Krzyż" - wystawa w Ośrodku Działań Artystycznych

ePiotrkow Utworzono: Wtorek, 05 grudnia 20170 693
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy Magdaleny Lary „Orzeł, Matka, Jabłko, Krzyż…”

Wernisaż odbędzie się 8 grudnia o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wystawa czynna będzie do końca roku.

 

Magdalena Lara ur. się w 1991 w Piotrkowie Trybunalskim, jest absolwentką studiów magisterskich Wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2016), Wydziału Malarstwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (2014), absolwentką i doktorantką studiów kulturoznawczych w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Realizuje projekty w różnorodnych mediach – malarstwie, instalacji, fotografii, aplikacjach mobilnych. Od 2014 roku zaangażowana jest w badanie polskiej tożsamości i popkultury narodowej, manipulacji i inwigilacji władzy.

 

Wystawa zostanie zorganizowana w ramach cyklu „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko”.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc