Opozycja gra wypadkiem premier w Oświęcimiu? "Nonsens"

Strefa FM Utworzono: Czwartek, 16 lutego 201733 3342
- Czy Platforma Obywatelska nie przesadza z wykorzystywaniem wypadku premier Beaty Szydło do celów politycznych? - pytał na naszej antenie jeden ze słuchaczy poseł Elżbietę Radziszewską. - To nieporozumienie, nie mieliśmy wpływu na ten wypadek, ale kontrowersji jest coraz więcej i musimy głośno o to pytać - odpowiadała.

- Dlaczego pani premier dopiero po krytyce publicznej napisała list do chłopaka, w którym pożaliła się, że atakuje ją opozycja? To trochę śmieszne. Najpierw wypadek prezydenta, gdzie zakłada się opony do pancernego samochodu, taką, która jest w magazynie ze zużytymi oponami i dochodzi do wypadku na dużej prędkości; potem Macierewicz atakuje samochody na czerwonym świetle, bo spieszy się z prywatnego politycznego spotkania z Torunia do Warszawy i uderza w samochody stojące na czerwonym świetle - zaznaczała Radziszewska.

Poseł odniosła się także m.in. do sytuacji piotrkowskiej służby zdrowia i prób rozwiązania konfliktu pomiędzy miastem, starostwem i - oczywiście - pacjentami. Poświęciła także sporo uwagi Antoniemu Macierewiczowi i krytyce jego działań, które - jak podkreśliła - zagrażają bezpieczeństwu naszego kraju. 

 

Powtórka "Strefy pytań" o godzinie 17:30 na antenie naszego radia. 


Zainteresował temat?

1

8


Komentarze (33)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.02.2017 19:27

POszoł won!

00


luzik luzikranga17.02.2017 08:59

PO - PiS precz !. Wypadek pani Szydło zajmującej stołek premiera i cała otoczka z tym związana, której autorami są pisiaki i pełowiaki, to kolejny dowód na to, jak szkodliwe dla Polski i Polaków są te dwa ugrupowania. Wystarczy tego badziewia. Wynocha.

21


gosc ~gosc (Gość)17.02.2017 08:48

Radziszewska niech nie zabiera głosu,nic dobrego nie zrobiła dla piotrkowa,tylko szkodzi ,jak cała PO,nie chcemy jej tu w naszym miescie

30


wierzący ~wierzący (Gość)16.02.2017 13:47

Największym zagrożeniem dla Polski jest opozycja totalna. To są w większości przypadków ludzie zaślepieni nienawiścią do Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, do Pana Ministra Antoniego Macierewicza oraz całej partii Prawo i Sprawiedliwość. Niestety coraz częściej zacietrzewienie polityków przenosi się również na ich zwolenników. Coraz częściej biedni zaczadzeni nienawiścią wyborcy PO i innych sezonowych organizacji nie są w stanie pogodzić się z sytuacją, że przez obecną, następną i jak Bóg da kolejną kadencję będzie rządziło Prawo i Sprawiedliwość. Amen

1513


Ato ~Ato (Gość)16.02.2017 23:23

Hipokryzja posłów PO nie ma granic....

40


@ ~@ (Gość)16.02.2017 21:54

Niech ta lansiara robi wypad z tego miasta, jej widok jest nie do strawienia, wstydu w niej nie ma za grosz - ale ta nacja tak ma - nie zna znaczenia tego słowa.

30


nie idźcie tą drogą ~nie idźcie tą drogą (Gość)16.02.2017 11:16

Tracicie twarz, poświęcając jej choćby minutę na swojej antenie.

2812


Robson ~Robson (Gość)16.02.2017 18:54

Chemik ,politycznie jestem z Tobą w 100% nawet Cię za to lubię:) ale czemu Ty tak się czepiasz EPI i wrzucasz wszystkich z takim numerem do jednego koszyka?

10


Witek ~Witek (Gość)16.02.2017 18:05

Ja tam nie jestem zwolennikiem opozycji ale to co robi i pokazuje PIS nie podoba mi się szczególnie arogancja wobec społeczeństwa i te rajdy na pokaz po kraju.Wstyd i Hańba jednym słowem bo sami popełniają błędy a oskarżają o to innych
https://www.youtube.com/watch?v=eO3zewY1QHQ

24


sklave sklaveranga16.02.2017 12:08

Brawo ePiotrkow.pl! Wreszcie jakaś milutka uśmiechnięta posłanka a nie bez przerwy oglądamy skrzywionego Macierewicza, bezzębnego Jarosława albo wystraszoną, brzydką panią od reformy edukacji etc. Kierowca seicento już ma na nową brykę. W niecałe dwa dni zebrano już ponad 70 tys. zł, a pieniądze wciąż napływają. 
Według mnie Seicento powinno zastąpić Rosomaki na które tak narzekają żołnierze na misjach wojennych zwanych dla śmieszności pokojowymi.
Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

911